Wpis z mikrobloga

Czejść!

W zeszłym tygodniu miała miejsce gala Grand Video Awards.
Niestety nie udało mi się na nią dotrzeć (jestem w Słowenii)

Jak przejrzycie listę osób nagrodzonych to mnie tam nie znajdziecie.
Jak mi z tym? Jak z porannym wyjściem na rykowisko :) Horzela majaczy - pomyślicie.
Nie do końca, już wyjaśniam.

Rykowisko:
Wstajecie rano, zabieracie ciężki sprzęt foto, obiektywy, statywy itp. Ruszacie po ciemku w teren. Słyszycie w oddali ryczące byki... macie nadzieję na super nagrania. Dojeżdżacie na miejsce... ryczą! Podchodzicie po ciemku bliżej... ryczą, ale jest nadal zbyt ciemno, by je nagrać. W końcu wstaje słońce... ale nim złapiecie pierwszy kadr byki znikają w gęstwinie, a jednocześnie zaczyna się przedstawienie reżyserowane przez promienie słoneczne, gdzie aktorami są mgły, kształty drzew, budzący się śpiew ptaków. Nie siedzicie wtedy i nie myślicie o tym, czego nie udało się nagrać, tylko co patrzycie! Chłoniecie moment! Czujecie, że Wasze wczesne wstawanie, targanie sprzętu zostało nagrodzone wspaniałym spektaklem.

A jak to się ma do Grand Video Awards?
Owszem, nagrody w swojej kategorii nie dostałem (czyli byków nie udało się nagrać), ale za to dostałem dwie nagrody, które są dla mnie potężnym zastrzykiem entuzjazmu do dalszych działań i wynagrodzeniem wielu trudów jakie są nieodłączną częścią prowadzenia mojego kanału o lesie.

Pierwsza nagroda to Wasza entuzjastyczna reakcja i inicjatywa @powsinogaszszlaja by zrobić znalezisko i wzywać do wspierania mnie, w głosowaniu publiczności. Dzięki za wybicie tego znaleziska daaaleeeko bo aż blisko 900 podbić i wszystkie głosy, które za tym poszły.

Druga nagroda to sama nominacja - znalezienie się w gronie najbardziej rozpoznawalnych twórców w Polsce samo w sobie jest dla mnie wyróżnieniem i powodem do dumy.

Reasumując: dziękuję Wam za wszystko i biorę się do dalszej pracy!
Piotr.

#horzelaopowiada #gva #polskiyoutube
  • 2
@ph_on_tour: Pierwsze koty za płoty. Teraz powoli do przodu.
Każdy kiedyś zaczynał i nie od razu był zdobiony wieńcem laurowym. Chociaż Twoje filmy mają wielki walor edukacyjny, ten temat nie sprzedaje się tak łatwo jak inne. Lekkie, łatwe i przyjemne, zyskują więcej zwolenników niż te, które wymagają skupienia. Jestem spokojny o Twój rozwój, idziesz w ślady Sumińskiego.