Wpis z mikrobloga

@metalowy_pasterz: tylko zadajmy sobie pytanie czy gdyby nie robiła tego co robi to miałaby sławe i pieniądze, mi się wydaje, że nie bo nikt by tego nie słuchał. Podobnie było z KęKę który najpierw robił sztos nuty dla smutnych anonimowych alkoholików, a teraz śpiewa jakiś pozytywny badziew.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@borsuk123: Zgłębiłem się w temat i co się okazuje? Pracowita, ambitna dziewczyna - ma wykształcenie muzyczne,

@Majku_: warto dodać, że to wykształcenie muzyczne to szkoła II stopnia im. Brzewskiego, która jest nastawiona na szkolenie zawodowych muzyków (i muzycznych nerdów-autystów), a aktualnie jest na UMFCh w Warszawie na skrzypcach. Z takimi papierami mogłaby spokojnie w filharmonii albo operze narodowej grać. Żeby była jasność, że to nie jest tylko jakaś popołudniowa szkoła
@borsuk123: nie czaję tego najazdu na Sanah, serio. Wcześniej była mi obojętna, wiedziałem, że coś tam w radiu czasem grają, ale tu regularnie jakieś wrzutki na jej temat. Zgłębiłem się w temat i co się okazuje? Pracowita, ambitna dziewczyna - ma wykształcenie muzyczne, od dawna tworzyła sama, próbowała w różnych talent show, ale nie do końca wychodziło, w końcu jakaś wytwórnia gdzieś ją zobaczyła, zaproponowała współpracę, i dalej poszło - teraz
@borsuk123: Zgłębiłem się w temat i co się okazuje? Pracowita, ambitna dziewczyna - ma wykształcenie muzyczne,

@Majku_: warto dodać, że to wykształcenie muzyczne to szkoła II stopnia im. Brzewskiego, która jest nastawiona na szkolenie zawodowych muzyków (i muzycznych nerdów-autystów), a aktualnie jest na UMFCh w Warszawie na skrzypcach. Z takimi papierami mogłaby spokojnie w filharmonii albo operze narodowej grać. Żeby była jasność, że to nie jest tylko jakaś popołudniowa szkoła
@Goronco: no dobra, źle napisałem. W ogóle nie śpiewała w tej piosence.
A co do gustu muzycznego to wiadomo, że każdy ma inny. Jeden woli wiejski folklor disco-polo, sanah, sławomira, a drugi pearl jam, czy arcic monkeys.
Powód oczywiście jest - gorycz, zawiść i zazdrość.


@Majku_: Hola, czy wy słyszeliście jak ona śpiewa? Ja akurat jestem muzykiem amatorem i uczyłem się śpiewać więc nie wyciągam argumentów z dupy. Jej artykulacja i maniera (stylizowana na infantylną?) jest paskudna. Mnie to maksymalnie odrzuca. Ja rozumiem, że nastolatki bez gustu można w ten sposób oczarować (dla nich i tak ważniejsze są teksty), ale większości trzydziestoletnich dorosłych będzie to odrzucać. Stąd hejt.