Wpis z mikrobloga

Jutro pierwszy raz idę na siłkę, mam zamiar kupić karnet i chodzić sobie regularnie, chociaż przez 3 miechy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Zainwestuję też w kilka spotkań z trenerem. Mam nadzieję, że to ma sens. Czego oczekiwać? Rozpiski ćwiczeń? Prezentacji ćwiczeń? Co ile się z nim umawiać, raz na tydzień i między czasie samemu jechać? Zależy mi na górnych partiach, wzmocnieniu sylwetki.

#mirkokoksy #silownia
  • 8
@login_89: generalnie to w przeciągu trzech miesięcy przede wszystkim nie spodziewaj się jakiś znacznych rezultatów. A od trenera to rozpiska, pokazanie techniki i pilnowanie Ciebie czy wykonujesz je poprawnie. Jak często to już zależy od tego ile chcesz przeznaczyć na to pieniędzy. Generalnie jak już podlapiesz technikę, to możesz kontynuować solo
@pp93: nie no, po trzech miesiach bedzie widzial juz spokojnie roznice, jesli wczesniej nic nie trenował. Ale do takiej sylwetki ze ktos inny bedzie widzial to kilka lat.
@login_89: @pp93: Ja po trzech miesiącach widziałem sporą różnicę, a to był moment w którym ćwiczyłem na pałę. Tzn. ćwiczyłem na wszystkich maszynach (bałem się wolnych ciężarów) i nie miałem tereningu ułożonego. Nie dbałem też jakoś bardzo o dietę, jedyne co to jadłem sporo białka. A widocznie schudłem (szczególnie na dupie), a jednocześnie urosły mi mięśnie
@jedrek1212: Zależy co masz na myśli mówiąc spora różnica, twierdzisz, że schudłeś i urosły Ci mięśnie, co już samo w sobie się raczej wyklucza. Rekompozycja to raczej coś na co mogą sobie pozwolić osoby będące na dopingu. Ty po prostu zrzuciłeś trochę tłuszczu i mięśnie się spompowały. Niech będzie nawet, że trochę urosły (jako kompletny laik i noobie gains), ale mimo wszystko nie zbudowałeś ich na pewno dużo. Wg badań w
@pp93: Wiadomo, że nie wyglądałem po tym jakoś super. Jednak jak przez całe życie masz płaską klatę, to nawet ja trochę urośnie to będziesz zachwycony. Więc taki typowy laik myślę, że może być zadowolony po 3 miesiącach, jeśli nie oczekiwał wcześniej za dużo
@jedrek1212: @pp93: pierwszy trening za mną. Trochę mnie przypociło, lekki zakwas? woęc jestem zadowolony i myślę, że skorzystam choćby na krótkiej współpracy z trenerem. Liczę na efekt, choć wiem, że lekką ręką on nie przychodzi. Puki co mam parcie.
@login_89: super, cieszę się, że się podobało. Nie wiem od czego zaczynasz, ale nie staraj się przyspieszać procesu. Nie nastawiaj się np na najbliższe wakacje, planuj długofalowo i celuj w kolejne. Wtedy spokojnie będziesz mógł w zależności od potrzeb przymasować i zredukować