Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema murki

Wie ktoś może, czy są na polskim rynku firmy (LuxMedy? szpitale? laboratoria?), które oferują coś w stylu kompleksowego badania diagnostycznego/profilaktycznego? Mam na myśli coś takiego, że idę raz w jedno miejsce (a nie pierdylion terminów i placówek) i robią mi tyle badań, ile fabryka dała ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie byłem u żadnego lekarza mniej więcej odkąd skończyłem gimnazjum i mama przestała nadzorować moje zdrowie ( ͡° ͜ʖ ͡°) czyli od jakichś 15 lat. Mam sporo problemów, które dotychczas ignorowałem, bo są drobne i póki co mi nie przeszkadzały (regularna sraczka, problemy wynikające z siedzącego trybu życia i lampienia się w ekran bez wychodzenia z domu, być może jakieś powikłania po covidzie - ostatnio chyba częściej niż zazwyczaj boli mnie głowa). Albo jestem hipochondrykiem z urojeniami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Stąd pomysł, żeby w końcu zacząć dbać o zdrowie i porządnie się przebadać.

Dodatkowo, wiecie może czy jest coś podobnego tylko że dla badań psychologicznych/psychiatrycznych? Jestem typowm introwertycznym #programista15k bez znajomych siedzącym w piwnicy i wychodzącym tylko, jak zagląda mi w oczy wizja zdechnięcia z głodu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Robiłem w internecie różne gównotesty na autyzm, schizy, borderlajny i inne takie i zawsze wychodzą mi wyniki subkliniczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pytanie #zdrowie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #634c2c824cefe82adf4ada64
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania Diagnostyka ma takie pakiety, jeśli chodzi o badania z krwi. Ale myślę, że prywatne szpitale też. Z drugiej strony, jak pójdziesz do lekarza rodzinnego, to też może Ci wypisać skierowanie na podstawowe badania + np. jakiś pakiet 40+ albo inne.
OP: @villager: Dzięki mireczku, teraz już wiem co wpisywać w wyszukiwarkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety mam następny problem: zalinkowane badanie robią w Warszawie, a ja preferowałbym Wrocław. Zacząłem przeszukiwać Google i natrafiłem na wysyp podobnych usług całodniowego badania i teraz #!$%@? wie, którą wybrać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Możesz coś doradzić w tej kwestii? Czy takie za 4k będzie miało w
@AnonimoweMirkoWyznania: Idź najpierw do swojego lekarza rodzinnego z NFZ, na pewno zrobi ci podstawowe badania, a potem ewentualnie uderzaj prywatnie do specjalistów. Zrobienie wszystkiego w jeden dzień jest nierealne, albo bardzo trudne bo każde badanie potrzebuje innego przygotowania (bycie wyspanym, odgazowanym, na czczo itp). Osobna sprawa to psychologia/psychiatria tu tylko prywatnie, ale nie doradzę, raczej nie masz dużych potrzeb więc może psycholog.
SpienionyEskimos: Ogólnie nikt tak nie oferuje, bo to nie ma najmniejszego sensu. Sa mniejsze pakiety celowane np 40+ .

I powiem Ci to z perspektywy kogoś kto miał umowę hurtowa z laboratorium i sprzedawał takie pakiety z marzą ok 200zl od osoby.

Teraz programowanie 20k.

Nie ma to sensu bo badania robi sie wg objawów, testując hipotezy medyczne i w ten sposób sie je też interpretuje. Robienie wszystkiego na pale jest
OP: @villager:

mysle ze to niezbyt się łączy i lepiej wybrać się oddzielnie jak masz taką potrzebe


W sumie słusznie, zresztą widzę, że i tak nikt czegoś takiego nie oferuje.

skoro to i tak już zabawa całodniowa i bardzo droga, to jednak na twoim miejscu ogarnąłbym też i podróz do Warszawy. może taka kombinacja sprzętu jaka jest potrzebna nie jest aż tak powszechna w innych miastach


Też w sumie racja,
@AnonimoweMirkoWyznania:
-Nie mam żadnego lekarza rodzinnego.
To możesz sobie wybrać, chyba nawet online, oczywiście jeśli płacisz składki. Części świadczeń prywatnie nie zrobisz.

- Dokładnie tego chcę uniknąć, bo to strata czasu.
Jeden dzień nie gwarantuje ci pełnej diagnozy, więc ostatecznie spędzisz więcej czasu na takim całodniowym screeningu a potem na dodatkowych kontrolach.

-A jednak gdybyś przeczytał poprzednie odpowiedzi, to wiedziałbyś, że usług tego typu trochę jednak jest.
Czytałem. To że istnieją
MętnyWybranek: > Podsumowując: twoja odpowiedź też jest bezużyteczna, nie pisz więcej.

dobrze ze Twoja ignorancja jest uzyteczna (dla Ciebie)
Bo dla nas to oczywiste ze jest zrodlem rozrywki

Dodatkowo, wiecie może czy jest coś podobnego tylko że dla badań psychologicznych/psychiatrycznych?

od tego zacznij chłopaku, bo sie fajnie zesrales, a to Ty jestes duzym dzieckiem, ktore zapomnialo zabrac samego siebie do lekarza od 15 lat.

Podsumuje Ci to jeszcze raz tak zebys