Wpis z mikrobloga

List od zbanowanego @Habemuspapam69 , który usunął konto
==================================================
Cześć mordeczki.
Chyba będę się musiał z wami pożegnać z powodu jakże wspaniałej moderacji, która mimo że zaliczyłem próbę włamu na konto (którą rzekomo sami wykryli) i tak nie chce zdjąć bana. Oczywiście sam włam na konto był najprawdopodobniej wyimaginowany a powodem w.w bana jest komentarz odnośnie zdjęcia z nocnej na której widniała moderatorka pewnego portalu ze śmiesznymi obrazkami-polecieli wszyscy z komentujacych. Jeśli jeszcze tu wrócę, napewno się odezwę. ;) poznałem tu całą masę fajnych ludzi - nieraz mocno zagubionych, ale naprawdę wartościowych. Trzymajta się gołąbki.
@Kwinto22 - nie wstydź się swojej orientacji. Gej też może być okej.xD
@Sandrinia - wyślij tego swojego chłopa w końcu do doktura.
@Zgrywajac_twardziela - dawaj na te nalewkę, nie jest za mocna - wyszła idealnie.
@gimnazjumqqq - z farcikiem mordeczko. Bedziszz pierwszy wiedział o moim powrocie xD
@camaro96 - też się trzymaj!
@Bekovsky - lubię twój kłalitykontent
@obserwatorrr - tak jak mówiłem, nie wracaj do polandii. Spotkamy się na robotach u niemca. Chciałbym również pozdrowić użytkowniczkę która usunęła konto @przypadkiem - ciągle czekam na Lema,
jak już orznelas mnie na Diunie :(

Pozdrawiam również wszystkich użytkowników z mojego ulubionego tagu jakim był #2137
==================================================
Nadawca niezweryfikowany ze względu na usunięcie konta
Wysłano dzięki #wolamyzbanowanych

  • 8