Wpis z mikrobloga

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PREMIERA 1 z 17 wpisów z serii "Mistrzostwo Dominacji Cechini - historia prawdziwa"
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pierwszy wpis nie mógł być o niczym innym jak o mountach. Mounty, wierzchowce, jak zwał tak zwał, jest to main content w grze World of Warcraft, jeżeli jesteś graczem solo i nie lubisz:
- przebywać wśród raiderów posługującymi się językiem raidera, którego nie rozumie nikt inny poza nimi
- wipować bossa na normal przez 75% czasu raidu
- męczyć się na 1.8k w pvp bo każdy twój przeciwnik to multiglad, który powinien być 2k ratingu wyżej, a twój teammate to jakiś random z puga lub znajomy który ból dupi o każdy lose
- po raz 10 spotykasz na random bg ruski premade
Jeżeli nie lubisz pve i pvp, które mylnie jest uznawane za kwintesencje gry to zbieranie mountów jest dla Ciebie!

Aby zostać mount farmerem i zawitać w topce w bardzo krótkim okresie czasowym potrzebujesz pewnych cech, brakuje ci jednej? Niestety nie zostaniesz prawdziwym Master of the Mounts. Obowiązkowe cechy to:
- szybka adaptacja
- radzenie sobie w trudnych sytuacjach
- dokładność
- skuteczne działanie
- myślenie przyczynowo – skutkowe
- przewidywanie ryzyka
- dokładne wykonywanie poleceń
- wytrwałość
- obowiązkowość
- staranność
- zdecydowanie w podejmowaniu decyzji
- dążenie do celu
- stanowczość
- wnikliwa obserwacja
- cierpliwość
- szybkie działanie
- pracowitość
- zdyscyplinowanie

Są niedowiarki, które myślą że moje konto jest zmergowane z jakimś starym kontem. Po pierwsze, nie da się tak, po drugie nie można dzielić konta z kimś innym. Zacząłem grać na dwa tygodnie przed wejściem do gry patcha 8.2, był to czerwiec 2019 i gram od tamtej pory mając w tym czasie 7 miesięcy przerwy. Od razu zabrałem się za main content tej gry. Schematy, plany działania towarzyszyły mi od samego początku. W pierwszej kolejności zrobiłem 7 postaci i robiłem codziennie 7 razy wszystkie dungeony heroic, które dropiły 1% mounty, oraz zacząłem cotygodniowo robić 7 razy raidy heroic 25. Tym oto sposobem zdobyłem większość rzadkich, opartych na RNG mountów od vanilla do bfa. W grze sporą cześcią mountów są mounty za reputacje, tym razem zamiast na RNG są oparte na długim czekaniu i robieniu codziennie daily questów dających reputacje. Reputacje zaleca się robić tylko na 1 charze. Reszta mountów pochodzi z bardzo różnych źródeł, wszystkie bazują na graniu w grę, za prawie każde zrobienie jakiegoś większego feature czy to achiv, quest, rare boss, profesja, world event, specjalna waluta, ukryty skarb, zostaniesz nagrodzony mountem. Aktulanie w wowie spora część mountów pochodzi również za $$$$. Mounty za $ zostawiłem na sam koniec aby zaznaczyć, że mógłbym kupić 15 mountów za realny hajs ale nie zrobię tego dopóki firma Activision-Blizzard mnie nie zaskoczy pozytywnie. O samych mountach różnie można mówić, jednemu się spodoba drugiemu nie, jednak warto zwrócić uwagę, że te wszystkie mounty są duplikatami. Ich duplikatem jest każdy re-color i re-model, jakby liczyć mounty jako unikatowe modele nie byłoby ich nawet 50.

Screeny każdy odczyta nie trzeba ich prezentować.
Nie chcesz widzieć tego posta? Tag do czarnolistowania #worldofwarcraft
Cechini_Mistrz - --------------------------------------------------------------------...

źródło: comment_1665930795XOXQHfvwKqST7zA2zCQwIz.jpg

Pobierz
  • 10