Wpis z mikrobloga

Nigdy nie rozumiałem dlaczego tyle czasu czy to w #szkola czy na #studia poświęca się na przepisywanie z tablicy lub podręcznika. Do tego w przypadku szkoły kontrole zeszytów xD Za czasów licealnych stwierdziłem że #!$%@?ę wyścig na czas zanim nauczyciel zetrze tablice. Był też inny imbecyl który wymuszał notowanie w sposób który on sobie ubzdurał bo jak nie to pała.

Ten czas można by poświęcić na przykłady czy ćwiczenia. Albo po prostu przeczytanie tego CO I TAK ZOSTAŁO JUŻ RAZ NAPISANE (°° Czaicie jakby w pracbazie zamiast podesłać PDF'a to kazali przepisywać ze slajdów? Przecież wszyscy by się śmiać im w ryj zaczęli xD

#przemyslenia
Pobierz L3gion - Nigdy nie rozumiałem dlaczego tyle czasu czy to w #szkola czy na #studia poś...
źródło: comment_1665857009anfXL8cW5MHWMjitPxXUoS.jpg
  • 4
@L3gion: nie wiem gdzie chodziłeś na studia, ale u mnie tylko najgorsi wykładowcy kazali pisać w zeszytach. Jedna baba tego wymagała bo miała duże ego, a drugi facet, bo był stary i nie chciało mu się robić prezentacji, więc wszystko walił z głowy. Reszta dostosowała się do obecnych realiów i dawała normalnie pdf. W szkole to tylko w podstawówce przepisywałam podręcznik, ale fakt że tam też kazali nam pisać to co