Wpis z mikrobloga

@Kurkurka: Masz pełno recenzji na polskim yt - chyba nawet klawitter i mobzilla o nim nagrywali. Cena jak na dzisiejsze standardy całkiem atrakcyjna biorąc pod uwagę wyróżniający design, ale pod względem parametrów jest to średniawka. Taki A52s był do niedawna lepszym wyborem, a można go było kupić za 1200 zł ¯\_(ツ)_/¯
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czuczer: Nothing twierdzi, że udostępnią trzy duże aktualizacje + dodatkowy rok aktualizacji zabezpieczeń.

Nothing said the Phone 1 will receive three years of Android updates along with four years of security updates, which will be rolled out every two months.
@Kurkurka: brałem w zeszłym miesiącu tego Nothing Phone'a też z x-komu, zwróciłem bo prócz bajeranckiego oświetlenia na tyle obudowy, była to totalna średniawka, dla mnie był za duży i miał słabe głośniki. Z plusów dobra bateria i ekran, czytnik linii papilarnych działał poprawnie. Zawiodłem się na jakości zdjęć i nagrań.
@Kurkurka: Nowa marka, jednym z założycieli jest podobno były założyciel Oneplusa? Jakoś tak.

Telefon nie wart swojej ceny a był/jest na niego duży hype ze względu na wygląd.
W tej cenie celuj w s21fe (na pepperze stoi za 2250), Xiaomi 12x w okolicach 2200 zł, Oneplus 9 pro do 2500 zł.