Wpis z mikrobloga

Wczoraj zamieściłem tu wpis na temat protestu na uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie który odbył się ponieważ uczelnia nie zgadza się na zmiany danych osób niebinarnych/transpłciowych w uczelnianym systemie bez wyroku sądowego.
LINK

A oto co niejakie "Ali" zamieściło po proteście:

Kolejny piękny protest <3 Dzięki że byliście i byłyście


Hmmm... jest forma męska, jest żeńska... ALE ZABRAKŁO FORMY NEUTRALNEJ CZYLI "BYŁO"!
W takim razie śmiem twierdzić iż niejakie "Ali" znane pod nickiem queer_alice na instagramie jest osobą transfobiczną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To ciekawe, jednocześnie walczyć z transfobią i samemu zachowywać się w sposób transfobiczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na dodatek wrzucam jeszcze screen ukazujący na jakim poziomie intelektualnym jest ta osoba. Story sprzed około 18 godzin czyli penisy na ręce takie śmieszne, pokażmy je w Internecie XD

#bekazlewactwa #bekazlgbt #lgbt #krakow #studbaza #heheszki #humorobrazkowy
Miguelos - Wczoraj zamieściłem tu wpis na temat protestu na uniwersytecie Pedagogiczn...

źródło: comment_1665848789e7omhNSyO86d7G6fU0WUu7.jpg

Pobierz
  • 27
@Miguelos: Zastanawia mnie na jakiej postawie uczelnia miałby zmieniać cokolwiek w dokumentacji. Będzie kwit, będzie aktualizacja danych. Nawet jak dziewczyny nazwisko zmieniają bo w czasie wyszły za mąż to muszą przynieść kwit - dowód, akt ślubu. To zmiana płci również musi być potwierdzona dokumentem a nie samopoczuciem delikwenta.