Wpis z mikrobloga

@tomaszek86: chyba Cię nogi rozbolaly od stania tomaszek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Śmieje się bo stoją tam dzbany chcace zarobić śmieszne pieniądze, ktorzy przy okazji psuja rynek mojego hobby w ktorym siedze 10 lat. Wolny rynek i tak dalej, rozumiem zarabianie na miksach czy nowych setach, stanie w kolecje cały dzien dla 150zl jest dla mnie śmieszne. Jeśli robienie kupy na czas zrobi się modne i będą
@Godir17 nie stałem i bym nie stał to po pierwsze ani w kolejce po lego, ani w zadnej innej wiec te wysrywy co bede robił i gdzie bede stał mozesz sobie schowac w #!$%@? XD W przeciwienstwie do Ciebie niczego i nikogo nie hejtuje i powtorze pytanie: "#!$%@? Cie obchodzi kto gdzie stoi i robi w swoim wolnym czasie?!" Nie zapraszam do dyskusji bo zwyczajnie nie ma o czym.
@radziuxd morde to masz ty tumanie XD
Co podwazyles? W ktorym momencie? Jakim #!$%@? uzurpujesz sobie prawo do czegokolwiek przed innymi? Bo masz #!$%@? kaszojada ktorego nie potrafisz wychowac i ci sie rozryczał w kolejce? Pewnie jakis smieszny procent to byli janusze po gratisy, reszta to tacy sami fani lego jak ja czy Ty. Byli wczesniej, mieli czas i #!$%@? Ci do tego, no ale paniczowi sie nalezy. Wiadomo XD