Wpis z mikrobloga

Czeeej, czy ja dobrze czytam, że nowy prezes partii KORWIN (XD) gra na to żeby pozbyć się z partii chyba najbardziej wolnościowych posłów w tym cyrku? Na dodatek chce to zrobić we współudziale z onucami od Brauna i patokonserwami z RN?

Boże jak śmiesznie XDD

#neuropa #4konserwy #bekazkonfederacji #konfederacja #polityka
Pobierz venividi - Czeeej, czy ja dobrze czytam, że nowy prezes partii KORWIN (XD) gra na to ...
źródło: comment_1665745197Sh7lKam2uSghLBa3axyX4l.jpg
  • 20
@Imperator_Wladek: Głosowanie głosowanie, a ptaszki już ćwierkają że Suawek czystki będzie robił.

To się wydaje nawet logicznym posunięciem przy założeniu, że Sławuś politykę traktuje wyłącznie cynicznie, jako środek do promocji siebie i swoich biznesów. Narodowcy są zdecydowanie lepsi w trzymaniu się przy żłobie, niż korwiniści.


@aegispolis: JEZU, TO NIE CHODZIŁO O BUDOWANIE PARTII WOLNOŚCIOWEJ?

Pobierz venividi - @Imperator_Wladek: Głosowanie głosowanie, a ptaszki już ćwierkają że Suawe...
źródło: comment_1665746167EUyZOtU9mQfsaqF2Rn8QXw.jpg
Głosowanie na kandydata na prezydenta było ok, a głosowanie nad listami nie jest ok? To że były jakieś ustalenia za czasów Korwina, który pewnie zasnął podczas ustaleń, to nie znaczy że będą one wiążące po zmianie sterów. Pożyjemy, zobaczymy.

Ciekawsze od tego wszystkiego jest #!$%@? konserw z PO i ich start z list PSL, co może mieć następstwa w PSL+2050+konserwy PO
Widzę że przyszły pierwsze wytyczne XD


@venividi: A ty jeszcze ich nie dostałeś? Ech ta Ela od komunikatów.

"Zdrajcy" bo odcięli się od ruskiego pachołka i założyli własną partię, KTÓRĄ Konfederacja uznała jako legalna część koalicji. Teraz okazuje się że to "zdrajcy i naiwniacy". Tylko dziwnym trafem nikt ich z koalicji nie wydalił przez pół roku.


@venividi: Uwiarygadniają ataki na Konfederację takim odcinaniem się. Szkodzą Konfederacji.
A naiwni są, że
@qusqui21: Czego by o nich nie mówić, to są najbardziej wolnościowym skrzydłem Konfederacji. Kontrastując ich z takimi narodowcami, czy cyrkiem Brauna, to w szczególności.

To pokazuje że Mentzen ma w dupie budowanie partii libertariańskiej, zależy mu w sumie na tym żeby się utrzymać przy korycie i najlepiej pozbyć się konkurencji.

Uwiarygadniają ataki na Konfederację takim odcinaniem się.


@milymirek: Pięknie pokazujesz, że w dupie macie idee wolnościowe i liczy się tylko
Czeeej, czy ja dobrze czytam, że nowy prezes partii KORWIN (XD) gra na to żeby pozbyć się z partii chyba najbardziej wolnościowych posłów w tym cyrku? Na dodatek chce to zrobić we współudziale z onucami od Brauna i patokonserwami z RN?


@venividi: Oglądałem ostatnio Wilkosza i on wprost mówił, że Mentzen nigdy nie był wolnościowcem i że jest monarchistą z krzyżem w mózgu xD