Wpis z mikrobloga

#carrefour #ukraina #pah

Zakupy, czyli zmuszanie do dobroczynności.

Carrefour, dzisiaj. Zakupy zrobione, przychodzi płacić. Karta do czytnika raz. Nic. Drugi raz. Zero reakcji. WTF?

Pani kasjerko, czytnik nie działa.
- Działa, działa, tylko trzeba zatwierdzić 2pln na pomoc humanitarną. Bez tego nie pójdzie.
- Że co, proszę?
- No zatwierdzić, dla polskiej akcji humanitarnej. Dwa złote się należy.

Po oprotestowaniu debilnej próby wymuszenia, niechętnie przyznała, że czerwony przycisk magicznie odblokuje czytnik bez pobierania dodatkowych humanitarnych złotówek.

#pah robisz to źle.
#carrefour Morena, Gdańsk - brak mi słów. Mam nadzieję, że to jedynie lokalna inicjatywa. Jeśli nie, spodziewajcie się potężnej gównoburzy. Mało co tak wkurzy Polaka, jak zmuszanie do czegokolwiek, szczególnie zmuszanie do dobroczynności.
  • 114
Dawaj do cholery te 2zł, albo nie dostaniesz zakupów!

Po oprotestowaniu debilnej próby wymuszenia, niechętnie przyznała, że czerwony przycisk magicznie odblokuje czytnik bez pobierania dodatkowych humanitarnych złotówek.


@krystal_Tri_tapik: @Mr_3nKi_: jak to jest, że ja też ostatnio płaciłem kartą w tym markecie, zobaczyłem na ekranie czytnika CZY CHCESZ WESPRZEĆ POTRZEBUJACYCH - TAK/NIE, wybrałem NIE i przeszedłem do płatności. Po #!$%@? przerysowujecie tak z dupy historie jakieś? Nie radzicie sobie z technologią,
Mało co tak wkurzy Polaka, jak zmuszanie do czegokolwiek

@krystal_Tri_tapik maseczki nam to pokazały. Nikt nie chciał nosić a jednak wszyscy w nich chodzili. To samo teraz. Ludzie pomyślą "a to tylko dwa złote". A kasjerka robi to co kierownik będzie kazał bo boi sie o utrate pracy. Niestety większość kasjerek boi sie o swoją posade bo nie wiedzą, gdzie znajdą inną pracę a do innej sie po prostu nie nadają albo
@Fearaneruial: przecież to samo jest w kerfurach w Warszawie xD przy płatności kartą trzeba ecisna/wcisnąć czerwony i dopiero ewentualnie pin bo inaczej dolicza 2zl do rachunku. W samoobsługowych tego nie ma z mojej obserwacji tylko w normalnych kasach