Wpis z mikrobloga

Twierdzenie, że ludzie po studiach są inteligentniejsze od tych po zawodówce. Nigdy nie spotkałem w zawodówce takich wykrętów lub w technikum... a uczyłem się tu i tu, a dopiero później poszedłem na studia i najwięcej wykrętów już na studiach było po jakimś liceum wybranym bez przemyślenia celu życiowego.
#szkola #studia #studbaza #bekazlewactwa
K.....z - Twierdzenie, że ludzie po studiach są inteligentniejsze od tych po zawodówc...

źródło: comment_1665736380XQTYHPlek0xq7R0VCjzthN.jpg

Pobierz
  • 13
Sam najlepiej podpadasz pod własną definicję. Kwestie biologiczne płci to fakt


@djtartini1: nie neguję tego, że jest płeć biologiczna. Sam jestem heteroseksualny i do tego biologicznie facetem.

nie wiem jak można negować biologię, to jak się dana osoba czuje to jej prywatna sprawa i wpływa to na kwestie prawne i biologiczne.


@djtartini1: nie wiem jak można negować psychologię i psychiatrię, że jest jeszcze inny podział płci.
ludzie po studiach są inteligentniejsze od tych po zawodówce.


@KrzysztofMickiewicz: to jest ten meme z rozkładem IQ i ludźmi po obu stronach średniej się zgadzają. Po prostu by np wymyśleć te bzdury co wymyślił Marks, a potem by je zrozumieć i wierzyć w teorie wartości oparta na włożonej w produkt pracy to trzeba mieć trochę szarych komórek. Głupek tego nie ogarnie. Podobnie jest z rozróżnieniem na sex i gender. Nie ma
@KrzysztofMickiewicz: Brzmi jakby ten problem dotyczył dużej grupy ludzi. A ta osoba, która jest na zdjęciu, przedstawia się na Insta jako ono i jako osoba niebinarna, więc niby jakie dane maja zostać zmienione w systemie uczelnianym? Imię? Płeć? To się zaciąga z systemu ogólnego. Zmieni płeć w papierach, to się zmieni w systemie. Imię się zmienia urzędowo. Ale jest szansa, ze niebinarne Kasie po prostu zmęczyły system zmieniając sobie często imiona