Wpis z mikrobloga

Co myślicie o poniższym artykule? Zgadzacie się czy nie?
Zastanawiam się nad kupnem Apple Watcha celluar, żeby trochę uwolnić się od telefonu i odświeżania aplikacji, a dostawać tylko co mnie interesuje. Dodatkowo, chcę zmotywować się do większej aktywności fizycznej. Czy kupno AW to dobry kierunek czy niekoniecznie?

"Wkurza mnie ten cały Apple Watch. Coś z nim jest nie tak"
https://spidersweb.pl/2022/10/apple-watch-cos-z-nim-jest-nie-tak.html

#applewatch #apple
Beckham - Co myślicie o poniższym artykule? Zgadzacie się czy nie?
Zastanawiam się n...

źródło: comment_1665730020NAfXrgzs5wA6udNJHZcrxA.jpg

Pobierz
  • 10
Na ten obraz nakłada się to, że Apple Watcha widać po prostu WSZĘDZIE. W biurach, w sklepach, w hotelach, na eventach - ten zegarek zdobi tysiące, setki tysięcy nadgarstków. [...] A czy widzieliście kiedyś w jednym pomieszczeniu kilka osób z tym samym zegarkiem klasycznym? No właśnie.


@Beckham: żeby autor nie odkrył, że każdy ma smartphone'a, które z przodu wyglądają dokładnie tak samo. A widzieliście, żeby kilka osób miało starą nokię? No
@Beckham: Artykuł dno, jakieś wysrywy, że się coś komuś znudziło, albo argumenty, że sprzęt jest popularny i widzi go wszędzie więc się biedactwo wyjątkowo nie czuje.No proszę… kupno AW nie sprawi, ze będziesz się więcej ruszał, może przez tydzień czy dwa, samemu musisz chcieć i zegarek nic nie da. Co do „uwalniania się” od aplikacji- zastanów się: skoro masz problem z czasem z telefonem to czy kupno kolejnego elektronicznego gadżetu jest
@Beckham: artykuł słaby i na siłę, ale ma też dobre uwagi. U mnie AW się sprawdza, bo faktycznie nie noszę wszędzie ze sobą telefonu i nie muszę go mieć pod ręką choćby nawet w domu. Bateria, dla mnie nie problem, bo i tak codziennie go ściągam do prysznica - akurat się naładuje. To natomiast z czym się zgadzam, to to, że słabo wygląda gdy wszyscy naokoło noszą eleganckie zegarki mechaniczne (jeśli