Wpis z mikrobloga

I co z tego, że ponad 500 par i w ciul lajków jak się człowiek od tej ilości zdecydować nie może na żadną. To jest przekleństwo. Kiedyś to było. Poznało się dupeczkę na disco i się człowiek koncentrował na niej, a teraz może ta, a nie, tamta fajniejsza, a jednak tamta. Totalne błędne koło.
Powstanie apek randkowych to największy rak. Panowie z #przegryw i #blackpill nie macie czego żałować.
#wysryw
Pobierz glider_pro - I co z tego, że ponad 500 par i w ciul lajków jak się człowiek od tej il...
źródło: comment_1665674334qw073CTAseMH0nahyoCUPR.jpg
  • 19
@glider_pro: Tak jak pisał @Felixu piszesz do każdej 3 wiadomości w których ustawiasz spotkania a najlepiej takiego którego cel jest dobrze znany a jak nie to lecisz dalej. Goście/laski mające po kilkaset par i narzekają na to, że "nic nie da się wybrać" są jeszcze gorsi od frustratów wyzywających dziewczyny za to, że nie odpisują.
@CloudSpanner: Ja wiem co mam robić. Chodzi o to, że od tego się jebie w bani. Uważam, że te apki to jest gwóźdź do trumny dla mnie. To wciàga i nie się z tego wyjść. Mam chętną, mega dziewczynę do stałego związku. 8/10 piękna blondynka, z konserwatywnego domu, mega wartościowa dziewczyna. Materiał na żonę. I co? I chj trzymam ją na dystans przez 2 lata. W końcu mi ucieknie,
@glider_pro: Wyruchaj tyle ile sie da i nie bierz żadnej z nich na poważnie. Widzisz ile masz tych par? Każda z nich ma 5-10 razy tyle. Poziom ich zeszmacenia prawdopodobnie wykracza poza ludzkie wyobrażenie. I tak nie chciałbyś żadnej na "dziewczyne".