Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kupiłem mieszkanie w średniej wielkości miasta do generalnego remontu. Rozglądałem się za ekipami ale z ogłoszenia albo nikt nie się pojawial po umówieniu albo wydziwiacze że dużo roboty i że nie ma takich terminow.

Zrobiłem reasearch po znajomych i są z polecenia 2 dodatkowe ekipy ale dość specyficzne

Ekipa1
Młodzi, którzy dużo piją i imprezują podczas remontu. Co najlepsze po robocie podobno nie było się do czego przyczepić ale sąsiedzi w bloku obrażani, wiercenie po nocach i alko od rana do wieczora

Ekipa2
Dwóch kolesi starszej daty, cos koło 50-60 lat, bardzo himeryczni małomówni ale dali radę podobny zakres zrobić. Minusem były poprawki, na które ciężko było ich sprowadzić. Podczas rozmowy telefon kolesia dzwonił non stop, pewnie właśnie o to xD

Sam nie wiem czy ten rynek wykończeniówki jest tak porąbany i nie ma nikogo normalnego? Czy ekipa 1 czy ekipa 2 rokuje na powierzenie kasy? Oczywiście bez umów...

#nieruchomosci #remont #mieszkanie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6347e49ac32774479140b4dc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 3
Sam nie wiem czy ten rynek wykończeniówki jest tak porąbany i nie ma nikogo normalnego? Czy ekipa 1 czy ekipa 2 rokuje na powierzenie kasy? Oczywiście bez umów...


@AnonimoweMirkoWyznania: Jak cokolwiek będzie nie tak, to bez umowy jesteś w dupie, więc sam sobie odpowiedz czy warto...

Na pewno jak już byś miał brać na czarno to płatność tylko z dołu.