Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zalesie #pracbaza #studbaza
Rynek pracy w tym kraju to jest jakas kpina.
Skonczylem budownictwo, uprawnienia do kierownika budowy i projektowania zrobione. ide szukac pierwszej pracy. Rozsylam CV, jestem na rozmowie.
A oni mi oferuja 24 zl za godzine do tego podpisac umowe lojalnosciowa ze nie bede prowadzil wlasnej dzialalnosci gospodarczej.

A ja im odpowiadam ze pracowalem cale studia w piekarni i mialem 43 zl na godzine... Jak sie zealnialem. A wy mi dajecie 20 zl mniej po studiach i z uprawnieniami i jeszcze zabraniacie dorabiac to jak ja mam zyc.

A czego pan oczekuje na poczatek, popravuje pan rok to bedzie "jakas" podwyzka.

Jakas? Tzn jaka.

No teraz nie moge ustalac takich rzeczy

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6347d2ebc32774479140b300
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 69
@CamusVevo: to prawda statystycznie zarabia sie wiecej po studiach. Ale ten wynik ciagna studia techniczne/lekarsko-dentystyczne i prawnicze bo po tych to faktycznie mozna bardzo dobrze zarabiac, ale porownujac zarobki po studiach typowo humanistycznych czy po jakis gowno biolgi na uniwerku to byle murarz po zawodowce bedzie w lepszej pozycji finansowej o operatorach koparki czy spawaczach TIG nie wspominajac.
A oni mi oferuja 24 zl za godzine do tego podpisac umowe lojalnosciowa ze nie bede prowadzil wlasnej dzialalnosci gospodarczej.

A ja im odpowiadam ze pracowalem cale studia w piekarni i mialem 43 zl na godzine... Jak sie zealnialem. A wy mi dajecie 20 zl mniej po studiach i z uprawnieniami i jeszcze zabraniacie dorabiac to jak ja mam zyc.

A czego pan oczekuje na poczatek, popravuje pan rok to bedzie "jakas"
@maxiek: @CamusVevo: bez studiow zarabia sie srednio mniej, to prawda, jednak nalezy wziac poprawke przy przegladaniu statystyki na istnienie polski b, fabryk smrodu i najwazniejsze: szarej strefy.
Fachowiec fizyczny, nie bedacy pijaczkiem, znajacy sie na swojej pracy, zyjacy w miescie, zarabia „zazwyczaj” wiecej niz srednia pensja dla tego miesta.

Wiec owszem robol co wali malpki od rana, pracownik zabki czy magazynier zarabia mniej niz przecietny pracownik korpo, ale „normalny” glazurnik,