Wpis z mikrobloga

TL;DR - Wtyczka do PGG (auto odświeżacz + próba dodania do koszyka)

Napisałem jakiś czas temu prostą wtyczkę do pomocy w moich zakupach dla klientów. Dwie obce osoby napisały mi po tamtej sesji, że zrobiły koszyki, więc podzielę się też tutaj.

Zasada działania bardzo prosta, nie liczcie na jakieś fajerwerki - logujesz się, o godzinie 16:00 wciskasz przycisk "Rozpocznij fedrowanie" i dostajesz auto odświeżanie które reaguje na timeouty, stronę "Przepraszamy" i kilka innych błędów. Gdy uda się załadować stronę z dostępnymi produktami słyszysz dźwięk.

Od wczoraj w chrome web store wisi już też nowa wersja w której jest auto kliknięcie w celowany przez nas węgiel.

Więcej info tutaj:
- CzymOgrzac - wtyczka

Do pobrania tutaj:
- Chrome Web Store

Bardzo proszę, o przesyłanie info o problemach jeśli coś widzicie. Mogę też dodać jakieś nowe ficzery jeśli ktoś ma propozycje.

Nie ma obchodzenia blokad blura itp. Po prostu zwykła automatyzacja, żeby nie tracić nerwów.

Pamiętajcie, że to wciąż beta, z góry przepraszam jak komuś zepsuję zakupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)



#pgg
digitallord - TL;DR - Wtyczka do PGG (auto odświeżacz + próba dodania do koszyka)

...

źródło: comment_1665664423Su0H3pVn7OXG1zNhwkwSEg.jpg

Pobierz
  • 43
@digitallord: dziekujemy za wykrywanie i zglaszanie bledow na stronie PGG dzieki, ktorym bociarze i skrypciarze kupuja wegiel z naruszeniem zasad spolecznego wspolzawodnictwa. We wtorek obiecujemy ze wcale nie kupicie wegla po zalataniu strony
( ͡° ͜ʖ ͡°)