Wpis z mikrobloga

W Krakowie powstał największy prywatny akademik w Polsce. Obiekt oferuje 795 łóżek w pokojach jedno- i wieloosobowych. Inwestycja jest wspólnym przedsięwzięciem dwóch podmiotów: Kajima Student Housing i Griffin Capital Partners. Akademik Student Depot jest już w pełni wynajęty, ok. połowa mieszkańców wywodzi się spoza Polski. Szczegóły tutaj

#polska #krakow #akademik #studia #inwestycje
Projekt_Inwestor - W Krakowie powstał największy prywatny akademik w Polsce. Obiekt o...

źródło: comment_1665659756mjJUCZZzh3puwwNdVdG890.jpg

Pobierz
  • 26
@piekuo: Pierwsze zderzenie z rzeczywistością miałem z dekadę temu, jak byłem na pierwszym roku studiów i poszedłem ze znajomym na domówkę jak się okazało Ukrainki z bogatego domu. Historia w stylu 'rodzice kupili córce loft na Kazimierzu na studia' xD

To samo dotyczy prywatnych akademików. Większość tego to bogada dzieciarnia z Ukrainy ;d
I jeszcze ci ktoś powie że takie ceny są ok XD, oby janusze upadli i sobie głupi..


@PiersiowkaPelnaZiol: podstawy ekonomii dalej u nas działają, jeżeli są chętni na takie ceny to znaczy że ceny są ok. Inna sprawa że ceny nie sa ok dla biednych tylko dla bogatych ale to już nie wina właścicieli mieszkań tylko kraju
@Malala7: Mieszkałem we Wrocławskim depocie przed pandemią (zanim rzuciłem PWR i wróciłem do DE ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) i generalnie to jest cała kawalerka (swoja kuchnia z płytą i swoja łazienka), a w ten koszt wliczone jest wszystko (czynsz media internet śmieci itd.). Podpisujesz, płacisz, w dupie masz wszystko bo oni ogarniają
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@x-ray: kurde nie wiem. Znajoma była na wymianie w Kanadzie i za wszytko płacił jej UJ. Musiała se tylko żarcie ogarnąć itd.
A mówiła że spala w akademiku.