Wpis z mikrobloga

Dziewczyna rzuciła mnie po 3 latach związku, tak bardzo ją kocham, mieszkaliśmy razem od kilkunastu miesięcy, na początku było pięknie a od maja zaczęlo się psuć i postanowiła ode mnie odejść, miałem tylko ją tak naprawdę bo ze znajomymi potrafiłem kontakt, z rodziną też mniejszy, zostanę sam jak palec, straciłem motywację na wszystko w życiu (studia, praca, siłownia, prawo jazdy) bo wszystko tak naprawdę w jakimś stopniu robiłem dla nas i dla naszej przyszłości a teraz nie ma to już żadnego sensu, takie życie dla samego siebie, poważnie myślę czy takie życie ma dalej w ogóle sens
#zwiazki #milosc #rozowepaski
  • 10
  • Odpowiedz
miałem tylko ją tak naprawdę bo ze znajomymi potrafiłem kontakt, z rodziną też mniejszy


@Vechie: masz nauczkę na przyszłość żeby z rodziną i przyjaciółmi być blisko niezależnie od tego czy jesteś w związku
  • Odpowiedz
@wuju84: coz to wynikało z odległości do miasta rodzinnego i z tego że musiałem pracować weekendami gdzie wcześniej utrzymywali mnie rodzice i mogłem jeździć do rodziny i znajomych czesciej, z nikim się nie pokłóciłem czy coś
  • Odpowiedz
wszystko tak naprawdę w jakimś stopniu robiłem dla nas


@Vechie dla niej, a robiłeś tak bo pochodzisz z dysfunkcyjnej rodziny i musisz się z tym uporać (a przede wszystkim uświadomić to) zanim stworzysz zdrowy związek. Ten nie był zdrowy skoro wycofałeś się ze swojego życia poza związkiem.
  • Odpowiedz
@Vechie: czas wyleczy rany, nie ma co się łamać. Spójrz na to z innej perspektywy, rozstanie teraz będzie bolało ale zdecydowanie mniej niż gdybyś miał z nią ślub i na przykład dzieci.
  • Odpowiedz
@Vechie: A to nie ty się gdzieś indziej żaliłeś, i jeszcze był wątek z 50 letnim gościem z którym chodzisz do szkoły? Jeśli to nie ty to masz gdzieś tam swój odpowiednik bardzo zbliżonej sytuacji, więc de facto nie jesteś zupełnie sam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz