Wpis z mikrobloga

Deweloper Echo Investment przygotował raport, w którym sprawdził preferencje i potrzeby mieszkaniowe w naszym kraju. Premierowa edycja badania „Nie ma jak w domu, czyli jak mieszkają Polacy” wskazuje np., że kupując mieszkania ponad połowa z nas wybiera te dwu- i trzypokojowe, a posiadanie własnego lokum wciąż kojarzone jest głównie z niezależnością. Szczegóły tutaj

#polska #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #nieruchomosci #gospodarka
Pobierz
źródło: comment_1665654223V2iRt2O507Mf6jILFPOtY1.jpg
  • 15
@Kolczaneiro: Raport prezentuje to, jak wygląda rynek. Duża część osób traktuje również pierwsze mieszkanie jako okres przejściowy przed domem czy bliźniakiem więc wolą kupić dwa pokoje bo tańsze i łatwiej wynająć.
@Kolczaneiro: No spoko, ale raport mówi o tym, że "kupując mieszkania ponad połowa z nas wybiera te dwu- i trzypokojowe" co jest prawdą . Czemu więc się czepiasz raportu i dopisujesz do tego swoją interpretację?
yślisz że to jest preferencja?


@Kolczaneiro: Ależ nie. Ale tylko Ty tutaj mówisz o preferencjach. Ani ja, ani raport o tym nie wspomina a mówi co Polacy KUPUJĄ, nie co chcą kupować.

Nie czytasz ze zrozumieniem co komentujesz, przedstawiasz swoją tezę i się z nią kłócisz, chociaż nikt nigdy nie powiedział że Polacy chcą kupować 2-3 pokojowe mieszkania. Oprócz Ciebie oczywiście.
@ATAT-2 tak, to jest moja interpretacja i wydawało mi się że nie muszę tego anonować wszem i wobec. Ale najwidoczniej nie wszyscy rozumieją myśląc że opowiadam jakieś objawione prawdy
@Kolczaneiro: xD

Ale to jest Twoja interpretacja raportu, a ten nawet o tym nie wspomina. Czepiasz się tego, co przedstawia, chociaż ty prezentujesz zupełnie inne wyniki niż tam zapisane :P

Równie dobrze wziąłbym raport 'W 2022 roku na wakacje pojechało 50 tys mniej polaków' a ja bym się pluł 'Yebane pismaki próbują mi wmówić, że Polakom się nie chciało na wakacje jechać'.

Raport jedno, Ty zupełnie co innego a sie plujesz
edynie zaśmiałem się z prawdopodobnej przyczyny takiego a nie innego stanu rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kolczaneiro: Ale z jakiej przyczyny? Przyczyną jest cena czy chęć późniejszego (łatwego) wynajmu mieszkania

Ty zasugerowałeś:

Polacy uwielbiają 2pokojowe mieszkania. Świetny raport


@Kolczaneiro: (pomijam już że raport mówi o 2-3 pokojowych)

Także tworzysz fake newsy kolego i tyle