Wpis z mikrobloga

Zaraz 34lv i dostałem obrzydzenia do gier. Chciałem w coś pograć, myślę Day Z, zaraz poszedł zwrot na Steamie. Flaki z olejem. Patrzę jakie są teraz gry na rynku i jakoś nie rajcują mnie one już. MMO, brak czasu. Strzelanki głupie i powtarzalne, w tym pełne dzieciaków klikających z prędkością światła. Gry sportowe nigdy mnie nie bawiły. Ostatnio katowałem Age of Empires 2, ale rzygam tym. Starość xD
#gry
  • 77
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Omicron: Trzeba znaleźć sobie dziadowską niszę. Kiedyś siedziałem w grach głównego nurtu, a od grubych kilku lat nie grałem w żadną produkcję AAA. W serduszku jest Hell Let Loose, Post Scriptum, Squad, Cities: Skylines, czy wymienione kilka razy Stardew Valley lub Farming Simulator i Euro Truck jak się chce podłączyć kierownicę. No i morze indyków jest blisko serca, czuć od ich twórców szczerą chęć zrobienia dobrych gier, a nie koniecznie zarobienia
@Omicron: Właściwie mam to samo. Jedyne w co czasem pogram to LOL z kumplem, ale tylko tryb ARAM. Po za tym ostatnie w co grałem jakoś więcej to Wiesiek 3. Wcześniej jeszcze Civ 5, ale jak wyszło Civ 6 to już mi się nie podobało. Próbowałem jeszcze w międzyczasie innych gierek ale co coś zainstalowałem to max pół godziny i mi się odechciewało. Nawet CP2077 nie odpaliłem.

W planszówki jeszcze czasem
Mam ten sam problem, o ile nie jest to jakieś multi w które mogę pograć z chłopakami to wyłączam po 10 minutach. Rozwiązaniem okazały się indyki, zainwestuj w gamepass albo poprzeglądaj mniejsze gry na steamie. Możesz pozytywnie się zaskoczyć.
@Omicron: a wiesz że są strony z planszówka mi online. Np gamesboarsarena, polecam Tzolkin. Najlepiej grać z przyjaciółmi, ale z losowymi osobami też da radę
bo gry ogólnie są prymitywne i powtarzalne - każda polega na mniej więcej tej samej mechanice, zmieniają się tylko ludziki i kolorki. Ja gram tylko w csgo, bo jak mam dobre staty, to dalej daje mi to jakąś satysfakcję, że jestem lepszy od kogoś innego
@Omicron: Battlefieldy daja rade w multi. Single tez mozna sobie popykac BFy czy CoDy ostatnie. Titanfall 1 i 2 w singlu.

A tak to chocby Guardians of he Galaxy swietne wyszlo ostatnio.

Takze jak poszukac to sa sensowne gry.