Wpis z mikrobloga

Zaraz 34lv i dostałem obrzydzenia do gier. Chciałem w coś pograć, myślę Day Z, zaraz poszedł zwrot na Steamie. Flaki z olejem. Patrzę jakie są teraz gry na rynku i jakoś nie rajcują mnie one już. MMO, brak czasu. Strzelanki głupie i powtarzalne, w tym pełne dzieciaków klikających z prędkością światła. Gry sportowe nigdy mnie nie bawiły. Ostatnio katowałem Age of Empires 2, ale rzygam tym. Starość xD
#gry
  • 77
@Omicron ja mam podobnie, ostatnio ogrywam sniper ghost warrior 3, wiem że stara gierka ale ma coś w sobie, taki klimat spokojny i fajny feeling, dużo zagadek, trzeba też trochę pomyśleć a nie na hura, do tego łazik którym się poruszasz po mapie oraz cały arsenał w kryjówce, z podobnych gier polecam również sniper Elite 4, też ograłem, też nie jest łatwa i trzeba ruszyć łbem jak ja to mówię
@Omicron: Mam 26 i też czasami czuje ogromną chęć zagrać coś, a jak to pobiorę to dosłownie zagram 10min i mówię sobie "Dobra jutro pogram" i kończy się że miesiąc gra jest zainstalowana i ani razu odpalana.

Myślę że to przez to że tyle dziś gier wychodzi od większych i mniejszych twórców że ciężko cokolwiek znaleźć dla Siebie