Wpis z mikrobloga

@baton967: byłeś bezdomny przez ponad 2 miechy #!$%@? w stoczni i gówno z tego miałeś a wczoraj mogłeś zaruchac zajebista Ukrainkę która sama cię zaczepiła i dobierała do ciebie wstawiona ale masz tak zryty beret że nie skorzystałeś a teraz żałujesz?
@zawisza1997: @zawisza1997: nie ,#!$%@? na szklarni i w polu i nanrpodukcji ale jakis hajs za to dostałem... Za to mam 4 psychiatryki l. Samotność jest #!$%@? pochlastac się idzie . Trzymaj się tam my ten sam rocznik ehhh
O Ukraince to nawet nie wspomne. Do mnie nigdy żadna się nie dobierała no chyba że w gimnazjum jak byłem jeszcze względnie normalny
@zawisza1997: Miałem zajebistą kobietę i syna... Wszystko to #!$%@?łem. Potem był ktoś kto usiłował mi pomóc i dalej nic... Podciagniesz się... Wiem że w głowie kłębi się tyle myśli że... Nikt kto ma stabliną sytuację nie wie tego co z człowiekiem można zrobić.... I ile człowiek może znieść....
ten rok w moim życiu jest tak tragiczny,samotny,hańbiący że głowa mała.Nie myślę o samoboju chyba tylko dlatego że wiem jakie życie może być piękne i szczęśliwe choć już powoli zapominam jakie to uczucia.


@zawisza1997: ja właściwie już tylko myślę o finiszu. Ostatnie trzy lata dały mi okropnie fizycznie i psychicznie w kość. Ostatnie lepsze dni miałem w grudniu zeszłego roku, które omal nie zakończyły się zgonem sercowym. I od tamtego momentu