Wpis z mikrobloga

Szur Piotr Szlachtowicz niepocieszony, że Polacy nie boją się Rosji :( Potem jeszcze dodają, że w Kalinigradzie Rosja ma tak silne wojska, że by bez problemu zajęła Polskę xD GDYBY TYLKO CHCIAŁA!!!!

Neobychno - Szur Piotr Szlachtowicz niepocieszony, że Polacy nie boją się Rosji :( Po...
  • 24
  • Odpowiedz
@maniol92: Oczywiście. Ale Marcin Rola ma duże serce. POMAGAĆ TRZEBA, ALE Z GŁOWĄ. WIęc proponował stworzenie 2 milionowego obozu uchodźców na granicy z Ukrainą.


@Neobychno: Cholera, za każdym razem, jak to widzę, to kisnę. xDDDD Luksusowe miasteczko kontenerowe z klimatyzacją i łazienką na 2 miliony osób w Korczowej. xDDDD
  • Odpowiedz
Idzie jakoś #!$%@? na zawsze te ich kanały poprzez np. masowe zgłaszanie? Wiadomo, że jeśli nie złamią regulaminu to w razie co ich odbanują ale to może potrwać i napewno poniszczy zasięgi
  • Odpowiedz
@Ginzoginzowski: Usunięci z Youtube. Obecnie są na swojej platformie banbye.com. Można zgłaszać na twitterze np

Ostatecznie można np ddosować ten gówno portal, a to raczej nie problem bo zawiesza się gdy 1000 osób oglądan a żywo coś online. Oczywiście nie zachęcam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@maniol92: Akurat Ator nie jest szkodliwy i mówi CZASEM z sensem. Ale przestałem go oglądać od czasu kiedy nagrał vlogaska o sprawie, która wydarzyła się w małym mieście, z którego pochodzę. Wtedy przekonałem się, że bardzo słabo przygotowuje materiały i bada sprawę na temat, ktorej sie wypowiada, bo akurat miałem dużo info od znajomych i rodziny a jego retoryka całkowicie mnie #!$%@? na łopatki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Neobychno: po czym poznać rosyjska onuce ? Po języku jakim się posługuje Kaliningrad zamiast Królewiec, ruska onuca, zamiast rosyjska. Map mentalnych tak łatwo nie zmienisz.
  • Odpowiedz