Wpis z mikrobloga

Chłopy które wszędzie widza onuce bo ktoś kwestionuje jakiegoś newsa ze strony Ukraińskiej to największe raki tutaj. Będą Ci wmawiać że powtarzasz narracje Kremla, a jednocześnie oni najbardziej przyczyniają się do tego żeby niechętnie patrzeć na jakieś Ukraińskie relacje i newsy i kwestionować ich rzetelność jak goście co chwile w 5 min wykopują do płomieni newsa który na następny dzień okazuje się fejkiem

#ukraina #rosja #wojna #russiahateclub
  • 23
XDDDDDDDDDDD Wy to serio trollujecie X D

Nawet nigdzie nie napisałem coś pozytywnego o russkich lub coś negatywnego o Ukrainie tylko stwiedziłem że chłopy które wszędzie widza onuce przyczyniają się do niechętnego przyjmowania newsów o postępach Ukrainy XD
@Popularny_mis: I bardzo dobrze bo nienawiść w kierunku russkich jest słuszna, ale jednocześnie Ci sami ludzie sami nakręcają niechęć na newsy o postępach Ukrainy bo jak człowiek zobaczy raz, drugi, trzeci, czwarty newsa z płomieniem który na następny dzień okazuje się fejkiem, a dzień wcześniej zostało się zwyzywanym za napisanie czy ktoś może to potwierdzić i podać źródło to człowiek serio zaczyna niechętnie patrzeć na wszelkie newsy mówiące o postępach Ukrainy
@Atencjuszhehe: No to co się odwala tutaj:https://www.wykop.pl/wpis/68228679/mozecie-wyzywac-od-onuc-ale-ogladajac-filmiki-z-p-/

To najlepszy przykład. 28 plusów ma chłop, który wkleja jakiś filmik z marca, który przecież już nawet nikogo nie powinien interesować, ale wykopki nawet takiego oczywistego fejczura będą usprawiedliwiać, a autora wyzywać od onuc.

Gdzie każdy człowiek, jak spojrzy na to, to widzi, że to nie współgra ze sobą, że te proporcje, kolory i sam ubiór w stosunku do pory dnia i pogody
@CzaryMarek: No dokładnie od tego posta stwierdziłem że napisze takie coś. Chłop tylko spytał i żeby ktoś obalił tę teorie bo go to zaciekawiło, a pierwsze komentarze to wyzywanie od onuc i wrzucanie memów.

To szukanie onuc serio zaszło za daleko i oni się zachowują jak tłum wieśniaków z widłami i pochodniami którzy szukają kogoś do zlinczowania
@obludnik-rozi: Nie stwierdziłem nigdzie że wszyscy spod tagów które dałem to chłopy od wyzywanie każego od onuc. Dałem takie tagi bo właśnie pod nimi siedzi ich najwięcej i też dużo normalnych osób które chciałem zaprosić do normalnej dyskusji, ale Ty od razu zaczęłaś od wyzywania mnie że nawet moderator Ci skasował posta
@Atencjuszhehe: no tak nazwalem cie onuca, ale post zlecial za przeklenstwo, a nie za samo slowo "onuca"
Powiem ci, ze nie zauwazylem posta na tym tagu by ktos pisal bezsensownie (no chyba, ze sie myle to przepraszam)
no jak zapraszasz obserwujacych tego tagu do dyskusji w ktorym rzucasz takie oskarzenia, to wyglada to na prowokacje
ten tag jest dla ludzi ktorzy hejtuja zbrodniarski atak rosji na Ukraine. tyle.
dyskusji w ktorym rzucasz takie oskarzenia,


@obludnik-rozi: Powiedz mi w którym momencie oskarżyłem Ciebie lub kogoś personalnie? Jakby nie użył tagu #russiahateclub to równie dobrze ktoś z tagu #wojna #ukraina mógłby napisać że po co tak taguje jak on nie wyzywa nikogo od onucy. Myślałem że tagi są żeby trafić w daną grupę odbiorczą, a jakby nie spojrzeć to ten tag ma dużo wspólnego z russkimi

Nigdzie nie nazwałem użytkowników danego
: no ten tag obserwuja ludzie ktorzy nie popieraja ruskich dzialan.


@obludnik-rozi: A gdzieś napisałem o popieraniu ruskich działań? Czy stwierdziłem że bez weryfikacji wykopuje się fake newsy i wyzywa każdego od onuc

no tak nazwalem cie onuca


@obludnik-rozi: zresztą sam przyznajesz się że jednak kwalifikujesz się do osób które wszystkich wyzywają od onuc więc myślę że dobrze jednak otagowałem