Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@strzelec-wiborowy: widzę u kolegi @Zwierzak24 lekki stresik. Więc chyba 'normalnie splacam' to nie ma u niego zastosowania. We wpisie na głównej pisze, że miał wszystko wkalkulowane :), ale stałej stopy nie wziął (takie to przeprowadził kalkulacje XD).

PS. @Zwierzak24, a mnie to dlaczego zablokowałeś? My jeszcze nie mieliśmy przyjemności :)
@strzelec-wiborowy: dlaczego w waszych turbo ograniczonych umysłach traktujesz kredyciarza tak, jak patusa ciągnącego zasiłki ile wejdzie? Dam Ci proste porównanie.
Koszt pracodawcy mojego wynagrodzenia to ponad 12.000 PLN
Ja z tego dostaję niecałe 7.000 PLN
Ja i mój pracodawca składamy się na patolę 5.000 miesięcznie czyli 60.000 rocznie.

Przez ostatni rok, zapłaciłem 48.000 PLN w ratach bankowi, z czego 6.500 PLN to kapitał, reszta odsetki.

I to ja jestem pasożytem?
@strzelec-wiborowy: dlaczego w waszych turbo ograniczonych umysłach traktujesz kredyciarza tak, jak patusa ciągnącego zasiłki ile wejdzie? Dam Ci proste porównanie.

Koszt pracodawcy mojego wynagrodzenia to ponad 12.000 PLN
Ja z tego dostaję niecałe 7.000 PLN
Ja i mój pracodawca składamy się na patolę 5.000 miesięcznie czyli 60.000 rocznie.

Przez ostatni rok, zapłaciłem 48.000 PLN w ratach bankowi, z czego 6.500 PLN to kapitał, reszta odsetki.

I to ja jestem pasożytem?

@