Wpis z mikrobloga

Czy po śnie z #applewatch powinienem dostać podsumowanie związane ze snem? Wydaje mi się, że kiedyś tak to działało, czyli oprócz pogody były też informacje o śnie. A aktualnie widzę tylko "Dzień dobry" i pogodę + chyba jeszcze jakieś dwie, nieistotne informacje. #apple
  • 21
@klocus: musisz mieć dodatkową appke do tego. W najnowszym watchOS miało sie to zmienić, mieli dodać fazy snu itp. Ale nie mam jeszcze zainstalowanego, więc nie wiem jak działa.
@Faley: Widocznie coś źle zapamiętałem, dzięki! Ale tak, myślałem, że jak wyłączę alarm na zegarku, to w witającym podsumowaniu będzie też info o śnie... A tak to trzeba wchodzić do aplikacji, żeby zobaczyć jak się spało.

@dzana: A wiesz co, ja zrobiłem sobie tak, że ustawiłem w aplikacji "Zdrowie" harmonogram snu w tygodniu roboczym i na weekend. Dzięki temu AW śledzi mój sen automatycznie. I fakt, są podane różne fazy
@alWdIjJpz18nHw: dzięki.

samą funkcję znam, tylko nigdzie nie mogę znaleźć by dało się pokazać cokolwiek o śnie na ekranie "Dzień dobry", by coś ze snu zobaczyc, to muszę zawsze wejść do aplikacji Sen. Chyba, że za każdym razem zaspany po prostu scrolluje i "odrzucam" te info i nie zwróciłem ostatnio uwagi.
postaram się jutro wrócić uwage co tam mam faktycznie, ale no za grom nie kojarzę by było tam kiedykolwiek coś
@alWdIjJpz18nHw: ok, dzięki za sprawdzenie.

czyli w sumie podobnie jak u mnie. na "Dzień dobry" całe g informacji, bo tylko godzina, bateria i pogoda.
a dopiero potem wyskakuje o śnie (o ile dobije do celu, bo jak nie dobije do celu to nic nie wyskoczy XD).

pato, że ekran powitalny po przebudzeniu się nie pokazuje choćby głupiego "Przespałeś 7h 30m" (°°
@klocus: testowałem wariant bez zainstalowanej aplikacji w zegarku, tylko powiadomienia z telefonu.
Powiadomienie pojawia się nawet jeśli nie wypełni się celu snu.
Teraz zainstalowałem aplikację tez na zegarku i zobaczę, czy i co się zmieniło w powiadomieniach.