Wpis z mikrobloga

@zafrasowany czytałem ten art. I mam wrażenie że to clickbait i w art. jest mowa ewidentnie o tym, że Musk rzeczywiście gadał przed tym zdarzeniem z Putinem.... Ale podczas wideokonferencji w ubiegłym roku. Ogólnie jest on napisany bardzo niejasno, jak to zazwyczaj bywa w źródle informacji o szemranej reputacji jakim jest vice.
Vice World News twierdzi


@zafrasowany: brzmi prawdopodobnie ale dopóki jakieś rzetelne źródło nie potwierdzi to nie uwierzę, moim zdaniem bolą go sankcje które mocno walą również w gigafactory, oraz nowe taryfy za energię
@shmatshiage nie wiem, ale póki co jego wypowiedź potwierdza się dokladnie z tym co zrozumiałem i wywnioskowalem z artykułu wiec jestem mimo wszystko bardziej skłonny wierzyć jemu niz tej internetowej gazecie z całym brakiem szacunku do jego ekscesów
@shmatshiage: No bo przecież Musk jest znany ze swojej prawdomówności i nigdy w życiu nie kłamał. Jak np. o starym, który był właścicielem kopalni szmaragdów i opłacał mu studia w USA, a nawet zainwestował garść dolarów w jego pierwszy startup. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiadomo, że przyda się więcej źródeł, ale słowo Muska ma dla mnie podobną wartość, co słowo dziennikarza Vice.
No bo przecież Musk jest znany ze swojej prawdomówności i nigdy w życiu nie kłamał. Jak np. o starym, który był właścicielem kopalni szmaragdów i opłacał mu studia w USA, a nawet zainwestował garść dolarów w jego pierwszy startup.


@PuriPuriPrisna:

No bo przecież Musk jest znany ze swojej prawdomówności


Właściwie, to tak – osobiście nie przypominam sobie sytuacji, w której można by mu zarzucić kłamstwo z premedytacją w odpowiedzi na jakieś