Wpis z mikrobloga

@nightrain wiem co gadam, niestety oprócz tragicznej rozdzielczości kolory są na tym samym tragicznym poziomie. Dzisiejsze telefony klasy średniej robią zdecydowanie lepsze wideo.
@nightrain Zresztą VideoCD ma rozdzielczość 352 x 288, to już VHS miał lepszą rozdzielczość.
Z nagranych koncertów KNŻ to potencjał ma ten z 97 roku i DVD z Łodzi z 2015. Pierwszy był nagrany na taśmę najprawdopodobniej, więc ma mega możliwości, natomiast DVD było nagrywane w full HD, a jakość obrazu na DVD to nieśmieszny żart.
@adijos93: knż jeszcze całkiem spoko jest z radiowej czwórki, ale to lata później, chciałbym by cały "występ" wrzucili na YT, bo do niczego innego to się nie nadaje.
KNŻ Kraków 97 to leciało na tvp kultura kilkanaście razy i raczej tvp ma wideo i go nie sprzeda i nie wyda

a live w czwórce, też wiadomo, że każdy ma, ale jakoś to opakować i wydać, czemu nie
n.....n - @adijos93: knż jeszcze całkiem spoko jest z radiowej czwórki, ale to lata p...
całkiem spoko jest z radiowej czwórki, ale to lata później, chciałbym by cały "występ" wrzucili na YT, bo do niczego innego to się nie nadaje.


@nightrain: nie wrzucą, by ich nabywcy winyla na widłach wynieśli, już mają zszarganą opinię za bylejakość i niedotrzymywanie obietnic choćby w kwestii limitowanych wydawnictw winylowych

a live w czwórce, też wiadomo, że każdy ma, ale jakoś to opakować i wydać, czemu nie


@nightrain: A temu,
przecie knż też grał w CBGB, tylko no grali po naszemu, a polski, to nie jest jakiś międzynarodowy język xD


@nightrain: grali dla Polonii głównie, zresztą to było w latach 90, kto wie co by było gdyby nie zakończył Kazik w 2004 KNŻ, teraz jednak to zespół na zachodzie całkowicie nie znany. Zresztą w Polsce też nie ma już takiego zainteresowania. W 2016 zagrali ostatni koncert i to tyle. Niestety, pomimo