Wpis z mikrobloga

@shinX: Da sie ogarnąc jakichś karnet by można było sobie lawirować pomiędzy brochowem ,a borowską? Ja już się zastanawiam czy by sobie do Oławy nie jeździć, tam mało osób i basen czyściutki.
@Iudex: świadczy o tym ze nie powinno być rezerowowane powyżej 50% torów w peak hours.

W Warszawie ma inflanckiej jeszcze w tamtym roku było tak ze od 16 NIE DAŁO się WEJŚĆ XD.
Rezerwacja i kij, zapraszamy po 21 xddddd A basen 50m.
@Iudex: działalność prywatna czy rezerwacji torów na potrzeby szkół to jest kogoś biznes.
Baseny są miejskie i z moich podatków są dotowane. Nie żyjemy w świecie gdzie każdy sobie, tylko miasta są tworzone przez mieszkańców i wspomagane przez podatki po to żeby dobrze się żyło ludziom a nie ktoś mógł na nauce dorobić bo ma tor.
@TypowyXD: No, ale firmy za te tory chyba też płacą, nie? I podatki też tu płacą, tak? Gdzie ma nauka pływania robić zajęcia jeśli nie na miejskim basenie? xD

Rozumiem do czego zmierzasz, ale chyba przesadzasz w swoim rozumowaniu.
@shinX: @thampel5: @Iudex: Od 20 lat wszyscy we Wrocławiu mówią, że jest za malo basenów. Wybudowano Redeco / Aquapark / Borowską / Wejherowską i wyremontowano do znośnego poziomu WKS. Basenów krytych jest dalej mało.

Część tych basenów @TypowyXD: nie jest wynajmowana przez podmioty prywatne tylko normalnie na zajęcia dla placówek szkolnych i to miasto zapewnia te zajęcia. Nie wspomnę o GEMIE czy AWF / Rolniczej gdzie do 16
@Iudex: nie wiem gdzie ma robić. Basen jest dla ludzi a nie dla firm które chcą robić biznes kosztem zwykłych szaraków co chcą iść sobie popływać.

A gdzie deweloper ma stawiać domy jak decyzja środowiskowa odrzucona albo zagospodarowanie inne?
Zawsze ktoś coś chce, ale to tylko Polaku ustępuj wielkim biznesmenom XD
@TypowyXD: No, ale wrzucony masz grafik w pierwszym poście i jak wół masz, że basen w większości jest wynajęty przez Szkoły. W 3 dni masz jakąś firmę na 3 torach. Tez już nie przesadzajmy bo przecież jest oprócz sportowego jeszcze basen rekreacyjny 25 metrów.
@thampel5 kolego basen powinien być dobudowany do każdej szkoły gdzie się to da zrobić na przykład podziemia na górze dawne boisko. Ile to ja lasek nie poznałem który nie potrafiły pływać. Zato masz stadion zobacz jaki piękny taki szary brudny i wystają kości spod spodu cudowny co nie? Głosujecie na idiotów zdrajców i błaznów to macie.
basen powinien być dobudowany do każdej szkoły


@marsjanin2012: Tja...Żeby jeszcze nie było cebulacko zarządzane/miały więcej hajsu potem. Kilka lat temu wyremontowali basen w szkole na Górnickiego. Wszyscy narzekają, że jest niedogrzany i dzieci w kółko przeziębione. Kolega chodził z kilkuletnim synem, to mimo iż są to harpagany, to po kilku tygodniach zrezygnowali i jeżdżą pół miasta, mimo iż tę szkołę mają po drugiej stronie ulicy.

Z deszczu pod rynnę z tymi
@Iudex nadal podtrzymuje że zarządzają nam zdrajcy najgorsze obelgi tak jak Dutkiewicz. Zobacz ostatnio znaleźlisko ile kasy idzie na kościół na naukę religii tu masz kasę na ogrzanie basenu. Wspomniany ex prezydent wyprawił gulbinowiczowi urodziny w hali stuleci na pewno coś tam było smarowane przecież to jest obiekt w posiadaniu miejskim. Tej samej hali składowane są zdjęcia Marilyn Monroe. WKS itd
@thampel5: niestety na basenie w którym ja pracuje też jest zawalone od 16 najczęściej. Niestety baseny nie zarabiają na klientach którzy mają ochotę popływać raz w tygodniu tylko na szkółkach, grupach zorganizowanych etc...
Basen miejski to inna para kaloszy, ale się wpierdzielają tam wszyscy, bo, bo pieniądze i tyle.