Wpis z mikrobloga

Mały serwis rowerowy, o dużej nazwie i dużym Rowerze. Mowa o Duży Rower w Katowicach, niestety przy obecnych opłatach nie opłaca się im dalej istnieć.
Sklep idzie do likwidacji, mają teraz wszystko -30%
Smutno, bo zawsze tam robiłem zakupy. Jeśli coś potrzebujecie to Oswobodzenia 145, 40-405 #katowice

Od właścicieli usłyszałem, że będzie też -50%, ale dopiero jak sklep będzie świecił pustkami.
#rower
  • 10
@Crea: ja ich kojarzyłem tylko z totalnie przesadzonych cen części i dość małego asortymentu (szczególnie na stronie internetowej, co w tych czasach jest kluczowe). Za dzieciaka oddałem im rower do zrobienia, to zrobili #!$%@? i na #!$%@?, a jako dzieciak się na tym nie znałem XD
@amn1337: No, stronę mają słabą. Nawet bym ie wpadł na pomysł cokolwiek tam zamawiać. Na serwisie jest młody chłopak 25-30L, ale teraz zna się na rzeczy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Crea: no to było niemal 20 lat temu, po prostu jedno wspomnienie mam. Niemniej jednak szkoda, bo w Mysłowicach to oprócz tego serwisu jest może jeden albo dwa z tego co kojarzę.
@amn1337: Tak, w J-Bike wiecznie nie mają tego czego szukam.
Na Krasowych nigdy nie byłem, opcjonalnie w Sosnowcu na Niwce jest jeszcze rowerowy.
Sporo ludzi z Mysłowic tam jeździ, bo to 200m za granicami miasta.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Crea: dostałem z tego sklepu rower na komunię 23lata temu. Pół roku temu kupiłem tam rower i smieszkowalem z właścicielką że są tyle lat i że pandemię udało się im przetrwać. Na jesień miałem na mały serwis podjechać ale nie mam serca bo ten serwis miał być za darmo. Podjadę dzisiaj jakąś pierdołe kupić
Na jesień miałem na mały serwis podjechać ale nie mam serca bo ten serwis miał być za darmo


@zalogowany_jako: może lepiej im pomóc zastanowić się jak rozwinąć biznes, żeby mogli być konkurencyjni zamiast nie iść na serwis, za który zapłaciłeś przy kupnie roweru? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zalogowany_jako: mnóstwo takich mniejszych sklepów w każdej branży wkrótce padnie. Przetrwać mają szansę te specjalistyczne gdzie faktycznie kolejka wynikać będzie z wiedzy i doświadczenia. Choć w handlu rządzi jednak cena. Co z tego, że Mirek czy Kasia dobiorą idealny towar na podstawie swojego doświadczenia jak i tak kupisz go z rozsądku w hurtowni, która leci na minimalnej marży, ale żyje z bonusu od obrotów. Wiele osób jeszcze odpowie "dziękuję, zastanowię się