Wpis z mikrobloga

Jeśli macie rutynę w pracy i narzekacie na nią i na wypalenie, wynikające z niej to się dobrze zastanówcie, bo możecie trafić tak jak ja.

Ja miałem rutynę w poprzedniej robocie i narzekałem, a teraz mam taką pracę, że modlę się o to, żeby była rutyna, pracuje już latami, a ciągle pojawiają się nowe sytuacje, z którymi wcześniej nie miałem do czynienia i ciągły lęk jaki #!$%@? temat w końcu wskoczy. Czasami trzeba docenić to co się ma. Ja już mam dość tego stresu. I mam psychikę zjechana od tego.

#pracbaza #korposwiat #stres #nerwica #depresja #praca
  • 11
@Ynfluencer: No nie wiem , ja sie wypalilem w poprzedniej robocie , glownie nuda mnie dobijala i te same tematy, zmienilem pracodawce, kasa lepsza, tematy od a do z inne xD czuje sie jak junior, ale na spokojnie je robie pelen luz :) usmiech na twarzy, co za #!$%@? temat mi dzis dadza :) a ja go rozpykam i klekajcie narody xD
@Ynfluencer: trzeba się zdystansować, mam podobnie z tym, że nigdy nie miałam rutynowej pracy, a ostatnio mam pracę z miliardem problemów, wieczny backlog i brak rozwiazań/wiedzy/możliwości szukania pomocy. Juz co raz mniej reaguje na takie rzeczy, bo emocjonalna reakcja nic nie daje.