Wpis z mikrobloga

@powaznyczlowiek: Bzdura. Wszyscy moi znajomi koło 30tki sa na b2b bo uop się nie kalkuluje po prostu. 14600 netto na uop to 21600 na b2b po odliczeniu podatków, 7k do przodu, 84 tysiące do przodu po roku, biorąc urlop na niecały miesiąc wychodzi dalej ponad 60 na plusie. W tym roku chorowałem raz przez 4 dni, gdzie i tak pracowałem po 3h dziennie. Do tego odliczenia vatu, szybciej uzbierana gotówka ->
@DobrzeNaoliwioneLozysko: nie ma urlopu - jest ekwiwalent pieniężny traktowany zazwyczaj jako część wypłaty - mówiąc krótko się go nie wybiera.

@nick230: to jest właśnie myślenie i liczenie p0laka biedaka. Po co myślisz UK szuka tutaj kontraktów na B2B? Właśnie po to żeby go potem #!$%@?ć z dnia na dzień i nie musieć się przejmować jego prawami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
nie ma urlopu - jest ekwiwalent pieniężny traktowany zazwyczaj jako część wypłaty - mówiąc krótko się go nie wybiera.


@powaznyczlowiek: zawsze miałem na B2B płatny urlop w wymiarze minimum 26 dni. Wszyscy znajomi mają podobnie.

Brak urlopu to chyba tylko w jakichś wyjątkowych januszexach, albo jak ktoś sobie tak wyraźnie zarzuczy żeby wystawiać większą fakturę.
@nick230: @DobrzeNaoliwioneLozysko: generalnie nie próbuje tutaj udowodnić, że B2B jest #!$%@? a UOP super albo na odwrót - jeśli jesteście zadowoleni to super. Dobrze, że żyjemy w kraju i pracujemy w zawodzie, w którym każdy z nas może wybrać taką formę zatrudnienia jak mu się podoba. Po prostu ocenianie przez pryzmat hajsu jest krótkowzroczne i nie uwzględnia wszystkich za i przeciw ¯\_(ツ)_/¯