Wpis z mikrobloga

Taki post na reddicie znalazłem xD Nie mam pojęcia kto to upvote'uje. Z mojej zabawy w coaching dowiedziałem się jedynie tego, że mimo wielu sesji nauczenie niektórych czegokolwiek jest awykonalne. Z rekordzistami spędziłem ponad 15 godzin, gdzie w większości przypadków musiałem zapisywać ciągle te same głupie błędy. Już naprawdę pomijając słabą mechanikę i jak ja to nazywam "tunnel vision" przy każdej akcji.

No ale wiadomo, łatwiejsze jest zrzucenie winy na drużynę niż przyznanie, że tak naprawdę nie jest się dobrym w tę grę ¯_(ツ)_/¯

#leagueoflegends
Pobierz
źródło: comment_1665393932eOzy20tbZyNKj3BMDP7zD8.jpg
  • 16
Z mojej zabawy w coaching dowiedziałem się jedynie tego, że mimo wielu sesji nauczenie niektórych czegokolwiek jest awykonalne. Z rekordzistami spędziłem ponad 15 godzin, gdzie w większości przypadków musiałem zapisywać ciągle te same głupie błędy. Już naprawdę pomijając słabą mechanikę i jak ja to nazywam "tunnel vision" przy każdej akcji.


@Agilled: Jak gram ze swoim srebrnym kolegą duo i jesteśmy do przodu w przegranej grze to mu zawsze muszę przypominać że
@Peeleejin: ja za to znam gościa co wszedł z golda do grandmastera w jeden sezon, bez żadnych coachingów, boostingów itp. Jak go wypytałem jak to zrobił to powiedział tak "Biore Shena z ignitem na topa, potem cały czas patrzę na bot hp i jak im zaczyna schodzić to ultuje." I nic więcej, nawet patrzyłem na jego replaye i rzeczywiście, brak jakiegokolwiek wave contol, pada przy każdym ganku, non stop jakieś słąbe
@Agilled: Imo jeśli chodzi o sam post, to znaczenie nie jest takie, że ten silver myśli, że jest dobry i team mu zintował, ale takie, że jak już pyta co zrobił źle i czeka na feedback to go nie dostaje. Nie dlatego, że nic złego nie zrobił, ale dlatego, że komuś chce się napisać, że ktoś jest #!$%@?, ale napisać co ma poprawić już nie xD
Teraz pomyśl sobie co mogą myśleć sobie te wszystkie spocone Irelie, Jaxy itp. które stackują wavy divują robią miliony lasthitów securują heraldy i przegrywają na jakiegoś boba co nie wie nawet kiedy smok się spawnuje.


@kaarp: Jak widać plan grę > skill ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zresztą

itp. tylko potem biega za adc i peeluje.


Czyli wykonuję swoje zadanie, zadaniem takiej irelii/jaxa jest zgwałcenie takiego ninjy żeby
czeka na feedback to go nie dostaje


@sieeeeema_: tak, rozumiem o co chodzi, tylko jeszcze nie słyszałem o przypadku gdy taki silverek nie dostał pomocy w tym co robi źle. Zwykle po prostu oczekują poklepania po główce i powiedzenia, że gra dobrze. Chyba, że pytają hardstuckujące d4. Ja to nawet widziałem, że inne silverki dają rady ludziom, a to jest dopiero coś ciekawego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Agilled:

inne silverki dają rady ludziom, a to jest dopiero coś ciekawego


A to też jest ciekawe, bo zdarza się, nie na reddicie ofc bo tam to są odklejeńcy xD, że ktoś może mieć silvera i mieć wiedzę na temat gry/macro/itemizacji/matchupów/draftów i dawać cenne rady. W końcu większość coachów czy analityków jest low elo. Poza tym też nie jest ciężko o cenne rady od silvera do proplayera jak ci drudzy budują
@Agilled: Najtrudniejszą rzeczą w lidze jest właśnie zdanie sobie sprawy z tego, że jest się słabym w tę grę. Parę lat temu, jak byłem w silverze, też miałem ten syndrom zrzucania wszystkich błędów na drużynę, aż pewnego razu znajomy z platyny obejrzał mój mecz i powytykał mi błędy. I to zmieniło mój mindset.

Teraz jestem w diamencie i czasem stare demony wracają, bo hardstuckuje w d4/d3, nijak nie potrafię wyjść wyżej
@kaarp: otp to psychopaci xD ja gram to mi się postać po 3 grach nudzi a raz jechałem autobusem to słyszałem jak 2 nastolatków gadało i jeden mówił że żeby wyjść z silvera do golda musiał na topie Volibearem zagrać 80 gierek
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Agilled: no dobra ale pamietam jak wyglądał kazdy watek i tu na reddicie. Ludzie wszedzie pytali sie o op.gg, jak jedna nagrana gra by powiedziala 1000000 wiecej rzeczy.

Ale wszyscy op.gg, #!$%@? sie do czegos bez wiekszego znaczenia i napisac ze ktos zasluguje na swoje elo. I fajrant
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kaarp: dzieki bogu naprawili troche tp, shena mozna banowac. Jak gralem topa to banowalem go tylko z uwagi na ulta kfory zmienial zasady gry. Teraz np na bocie bym banowal samire, bo tez zmienia zasady gry (co to za adc co sie #!$%@? jak u skill)