Wpis z mikrobloga

Imho jedynym sposobem na zaprzestanie ostrzału ukraińskich miast jest stosowanie kacapskiej logiki:

1. Zatrzymujemy rodziny oligarchów ciągle mieszkające na zachodzie.
2. Wróć, nie zatrzymujemy, działamy zgodnie z kacapską logiką tj. "ze względu na napiętą sytuację międzynarodową chronimy rosyjską ludność na zachodzie przed rusofobią".
3. Umieszczamy te rodziny w ukraińskich miastach będących pod ostrzałem.
4. Wróć, nie w miastach pod ostrzałem tylko "w ośrodkach miejskich o podobnej kulturze, wśród braci Ukraińców, którzy zapewnią że straumatyzowani po rusofobicznych atakach zachodu, wreszcie będą czuli się jak w domu"
5. Codzienne relacje z żądaniami wycofania wojsk z Ukrainy, tzn. codzienne relacje z gorącymi zapewnieniami że robimy wszystko co możemy żeby ich chronić, że czują się bezpiecznie odkąd są na Ukrainie, daleko od zgniłego zachodu.

Wg. mnie to jedyny sposób na zatrzymanie tego barbarzyństwa, uderzać w kacapskie elity bezpośrednio tam, gdzie ich najbardziej zaboli zgrywając przy tym głupa - dokładnie tak jak sami to robią. Dodatkowo, ta "opieka" jest tańsza i znacznie lepsza wizerunkowo niż ostrzał lepianek z gówna pod moskwą.

#ukraina #rosja #wojna