Wpis z mikrobloga

I tak napiszę.... Rzuciłem z desmoxanem oraz Allenem Carrem i o ile pierwsze tygodnie były super to najgorszymi dniami około 80-90 dzień. Kiedy mózg mówił - dobra już rzuciłeś, możesz rzucić ale idź sobie zapal. Wycieczka do Bułgarii też była męcząca gdzie był hotel z samymi angolami staruchami małżeństwa, którzy nie wypuszczali petow z ust na zewnątrz takie wujki samy z książki allena piją palą i mają się dobrze wyglądali na 70 lat a pewnie mieli po 50,ale mózg już to inaczej analizował. Kupiłem słonecznika i luskalem do piwa - było blisko do złamania się i kupienia zważywszy że zawsze tam kupowałem pety bo były w ładnych opakowaniach za 14 zł np. dunhille albo sobranie. Teraz nadal w niektórych chwilach męczy mózg o papierosa i nie wierzę komuś kto powie eee tam tydzień męczarni i z głowy. Palacz we łbie ma to baaaardzo długo, jak nie zawsze. Paliłem wcześniej jakoś z 15 lat. Pozdrawiam! Stay alive!!
#rzucaniepalenia #bulgaria #dunhill #allencarr #papierosy
Pobierz ChillGrzebyk - I tak napiszę.... Rzuciłem z desmoxanem oraz Allenem Carrem i o ile pi...
źródło: comment_1665383137eNYp1CBtAOWakePFlyKdFX.jpg
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ChillGrzebyk: trzymaj się stary! Nie pocieszyłeś mnie pisząc, że masz takie myśli 90 dnia, bo ja pękałem do tej pory po miesiącu, zawsze zaczyna się od jednego. Próbuję znowu. Chyba będzie trzeba się pogodzić, że nie dla nas już nawet ten jeden okazjonalny bo to pułapka do usranej śmierci.