Wpis z mikrobloga

#uslugisocjalne Solidne buty na co dzień. Za 60 zł z wysyłką. W zasadzie unisex. Korzystając jeszcze z dziennego światła zrobiłem kilka fotek butom z Decathlonu, które kupiłem dwa tygodnie temu, a dotarły tydzień temu no i przez ten tydzień nosiłem je codziennie robiąc dzień w dzień ok 10 km pieszo. Quechua NH10 za 50 złotych + 10 złotych za wysyłkę.

Od razu trzeba powiedzieć, że Decathlon ściemnia z dostarczeniem następnego dnia. Nigdy to nie trwało doby. Tym razem 4 dni. Myślę, że kupując u nich cokolwiek trzeba się szykować na tydzień oczekiwania. Jeśli mamy jakiś pilny wyjazd no to nie kupować u nich on–line, bo to jest zawsze ciuciubabka co do terminów. W takiej sytuacji obligowanie klienta przez InPost do odbioru z paczkomatu w ciągu 48 godzin, jest średnio grzeczne.

Jeszcze co ciekawe one się trochę różnią wyglądem od tego co jest na stronie Decathlonu, chociaż moim zdaniem na korzyść. Buty są warte swojej ceny, chociaż mam do dziś nie poprzecierane kupione 2,3 a nawet 5 lat temu tańsze stonowne buty typu turystyczne/na co dzień które są lżejsze. No ale w Biedrnce trzeba chodzi o zakupy impulsywne, trzeba polować a najczęściej po prostu się trafią. W Decthlonie buty Quechua NH10 są dostępne jako stały asortyment.

Są to te buty (korzystajcie z Koniec serii, bo są już z nowej dostawy o 2 dychy droższe):
https://www.decathlon.pl/p/buty-turystyczne-meskie-quechua-nh100/_/R-p-308131?mc=8554578&c=Szary&orderId=pl2815172553
Poludnik20 - #UsługiSocjalne Solidne buty na co dzień. Za 60 zł z wysyłką. W zasadzie...

źródło: comment_1665331448HLQSx7rLDGKj6nj2ELM7FI.jpg

Pobierz
  • 35
@Poludnik20: co do różnic na stronie, no to proszę spojrzeć na język https://contents.mediadecathlon.com/p2160694/k$c7b5bfb082a2e44d27d7315eb3768272/sq/buty-turystyczne-meskie-quechua-nh100.jpg?f=960x960

czy podeszwę (linkuje z „Historii zakupów” po zalogowaniu się na strone Decathlonu)

https://contents.mediadecathlon.com/p2160691/k$62e7dee17b19c5a15b77bcd1a8556270/sq/buty-turystyczne-meskie-quechua-nh100.jpg?f=960x960

No ale ja jestem bardzo zadowlony, kupiłem tą samą przesyłką również te zezdjęcia, o 5 dych droższe, ale gdybym teraz kupował wziąłbym dwie pary tych tańszych.
Poludnik20 - @Poludnik20: co do różnic na stronie, no to proszę spojrzeć na język htt...

źródło: comment_1665332887Pv2gOGWasDJsTqhpcyz8qM.jpg

Pobierz
@Poludnik20: nazwę tej marki Decathlonu czytamy Keszua=Quechua. Butów jeszcze nie miałem, ale mam kilka plecaków – też do 50 złotych, które są wprost rewelacyjne!!!. Sama tkanina, bez jakichś sztywnych wzmocnień. Plecak do zwinięcia w worek na buty do szkoły, a bardzo mocny i lekki.. Z Saskiej Kępy na Bródno w plecaku tej marki przewiozłem grzejnik żeliwny kilkużeberkowy, już nie pamiętam ile tam było tych żeberek, ale pamietam, że było badzo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Poludnik20: Dziękuję. Czytam opinie nt. tych droższych i ktoś pisał, że nie oddychają.
Kupiłem podobne do tych tańszych (niższa cholewka) niby waterproof w Aldi za 99 zł, ale bardzo mało komfortowe, strasznie pocą się stopy.
Spróbuję z tymi tańszymi z Deca.