Wpis z mikrobloga

#przegryw #golenie

Nie ma to jak zorientować się w sobotni poranek, że włoski krem do golenia który sobie kupiłem został w 2/3 zużyty bo moja rodzicielka zamiast zapytać co to jest i do czego się używa, zaczęła się nim smarować bo a nuż widelec zagraniczny eliksir pomoże jej na zaczerwienienia skóry. Krem oczywiście w sklepach wyprzedany a to co zostało to strach używać w obawie czy czegoś na mordzie nie dostanę bo był obficie nabierany palcami ()

Nabieram podejrzeń, że ludzie co bardzo wcześnie opuszczają dom rodzinny i za nic nie chcą tam wracać, robią to nie z tęsknoty za wolnością tylko obawiają się, że pewnego pięknego dnia straca cierpliwość i zamordują kogoś z domowników.
  • 5
@KorwinizacjaPrzelyku: Sorry, odpisywałem na discordzie. Krem Włoski. Mam cholernie twardy zarost i do tego z tendencją do wrastania pod skórę co wygląda źle. Chciałem zobaczyć czy cos lepszego niż to co dostępne w sieciówkach zrobi różnicę. No i sobie sprawdziłem xD. Do tego cała półka nim uwalona. Wku*wiony jestem bo sam cudzych rzeczy nie dotykam bez pytania ale jak coś jest moje to do śmieci można wywalić i elo