Wpis z mikrobloga

#nauczyciele #edukacja #szkola #pytanie #prezent #kiciochpyta #przedszkole #dzieci #pytaniedoeksperta #pytaniedorozowychpaskow #pytaniedoniebieskichpaskow

Mirki & Mirebeli ja w sobote z rana do was z prosba o rade. W przedszkolu (ostatni rok przed zerówka) u syna jestem w trojce klasowej i nie dlugo zbliza sie dzien nauczyciela. Ta para Pań w grupie syna jest naprawde mila i my jako rodzice chcielibysmy na 14/10 zrobic im fajnu prezent (ze wczesniekszych Pan, ktore cale szczescie zostaly zmienione nie bylo az tak milo i kolorowo, a te od ponad 1,5 roki sa naprawde fajne, dzieci sa z nich zadowolone i rodzice tez). Wizja mojego prezentu wszystkim sie podoba a ma on wygladac tak (3 czesciowy prezent).

1czesc ptezenu Duza laurka od dzieci i rodzicow z podziekowaniami dla Pan (Duzy format brystolu zgiety na pol tak zeby powstaly cztery strony: na 1str strona tytulowa (jakis rysunek z 14/10 zwiazany) 2str to beda podziekowania dla pan (wymienione w punktach za co im dziekujemy w tym dniu np. za czeste spacery, pilnowanie niejadkow, czytanie ksiazek itp)
3 str - piateczki od dzieci (farba odbite)
4 str - sie jeszcze zobaczy moze pusta moze jakies zdjecia

2Czesc prezentu to bedzie pyszne ciasto (beza z owocami i bita smietana zrobiona przez jedna z mam)

No 3 i ostatnia czesc prezentu to mialby byc upominek dla dwoch Pan z grupy syna zakupiony za kase zrzutkowa na allegro. I tutaj pytanie. Z jakiego prezentu nauczyciel ucieszy sie najbardziej? Mi osobiscie zalezy zeby ten prezent byl bardziej od serca niz jakims ptaktycznym gadzetem (takie dopelnienie 1 i 2 czesci prezentu). Ale inne mamy na grupie fb. uwazaja inaczej. I tak z dwie mamy upieraja sie zeby karte podarunkowa do np. sepphory, inna (z 3 klasowej notabene) chce zakupic jakies swieczki jeszcze inna (i to mogloby mi sie podobac) chce kupic dwa termosy (takie male poreczne do codziennego uzytku a'la kubek termiczny) z grawerwm na tych termosach (dedykacje dla Pan). Mirki POMOZCIE. Co wg. was byloby najlepszym prezentem dopelniajacym ta laurke od serca i beze smietanowa z owocami? Z czego taki nauczyciel ktory sie stara i robi dobra robote bylby zadowolony najbardziej? Dajcie jakies rady (i plusik dla zasiegu jesli mozliwe) Z gory dziekuje za wszystkie wskazowki!
  • 5
@AntiAdzik: Moim zdaniem najlepiej będzie tak: długopis z grawerem, np. Grupa (nazwa waszej grupy) 2022r." + Kubek (jeśli macie to zdjęcie całej grupy) z napisem "Dla najlepszej nauczycielki (tutaj imię) w dniu nauczyciela od grupy (wasza grupa)" i na bym dodała im czekoladę :)
Ale tak szczerze to karta podarunkowa do Sephory to też fajny prezent, tylko pytanie za ile?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AntiAdzik: u mojej córki jest rozkmine, czy każde dziecko indywidualnie ma kupić prezenty (propozycja podoba się bogatej części rodziców) czy może zrzutka plus indywidualne laurki.

Osobiście uważam, że dawanie komuś prezentu, bo w kalendarzu jest dzień poświęcony jakiemuś zawodowi to bezsens. Na dzień sprzątaczki albo księgowej czy kucharki też coś kupicie?
Zresztą moja matka to nauczycielka i jak dostaje kwiaty do tej pory na koniec roku czy Dzień Nauczyciela to jest
@AntiAdzik: zarówno sephora jak i te kubki termosy są fajne, długopisy i zwykle kubki bym sobie darowała bo pewnie już dostały, to jednak wyskakuje zawsze jako pierwsze na Allegro jak sie szuka prezentów na dzień nauczyciela
Aha jeszcze co do tej kartki to fajnie wyglada taka wielka ale weź pod uwagę że taką dużą mogą szybko wyrzucić, te mniejsze kartki takie do formatu A4 to nauczyciele często sobie zostawiają i wiszą
@AntiAdzik moja narzeczona jest nauczycielką i u niej jest akcja, że zamiast prezentów z okazji dnia nauczyciela jest wspierana jakaś akcja charytatywna. A tak to nauczyciele to taki gatunek człowieka, że ucieszy się z czegokolwiek. Nawet kwiatka czy skarpetek. Z tego co wymieniłeś to kupon do sephory byłby najlepszy. Ogólnie nauczyciele dobrze nie zarabiają, więc taki prezencik byłby superm