Wpis z mikrobloga

Mirasy nie uwierzycie gdzie ostatnio byłem na awarii pieca. W Laparica by Tamara Gonzales - Pereira xDDD okazało się, że podwójne mieszkanie na mokotowskich Sielcach, w którym razem z siefem serwisujemy ogrzewanie i ogółem hydraulikę wynajmuje Pani Tamara pod swoją szamańską działalność xDDD jakby ktoś nadal nie kojarzył, to ta od magicznych czaszek i leczenia peruwiańskim tamburynem w "sprawie dla reportera". Zajechaliśmy na miejsce, otworzyła nam jedna z dwóch obecnych tam pracownic, zabraliśmy się do roboty, a dziewczyny robiły jakieś bransoletki czy talizmany, które pewnie sprzedaje jako wystrugane przez szamana z Machupikchu xD po paru minutach zjawiła się i Tamra owinięta w jakieś dziwne ponczo i zaczęło się. Dziewczyny jak przystało na ułożone pieski zaczęły wesoło szczebiotać i przerzucać się zasługami ile to one dziś roboty nie zrobiły, a Tamara w szampańskim humorze xD cala chałupa #!$%@? szamańskimi gadżetami prosto z chin i aż mi się żal zrobiło tych glupich ludzi, którzy to kupują i wierzą w te moce. Na szczęście szybko naprawiliśmy przeciek i zawijka. #pracbaza #gownowpis #hydraulika #budownictwo #warszawa #heheszki #niewiemjaktootagowac #bekazpodludzi #przegryw
  • 2