Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
W ten weekend jestem pierwszy raz na enduro trails Bielsko-Biała. Dziś było lekkie zapoznanie z miejscówka czyli rock-n-rolla -> bystry -> twister.
Plan minimum na wyjazd to zrobić płynny przejazd na sahairze i starym zielonym. Jak będzie dobrze to zobaczymy na co więcej starczy czasu i siły.
Pogoda ma być bardzo dobra jak na październik więc po weekendzie zmontuje jakiś film albo filmy i wrzucę na YT.

Żeby dotrzymać tradycji wrzucania w poście filmów YT, odświeżam film z trasy czerwonej na Słotwinach, którego jeszcze nie udostępniłem na wypoku.

Link

Dla zainteresowanych założyłem tag rybowmtb do obserwowania lub do omijania

#mtb #enduro #freeride #rybowmtb #rower
Rybow - W ten weekend jestem pierwszy raz na enduro trails Bielsko-Biała. Dziś było l...

źródło: comment_1665174688RZUx9VEDmWZybKTSyomCUV.jpg

Pobierz
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mowca_prawdy: niestety środkowa sekcja RockNrolli była zamknięta cały weekend.
Zaliczyłem w ten weekend RockNrolle(ile się dało), twistera, bystrego, sahaira + gondola, stary zielony, cygan.
W sobotę po południu była duża kolejka, po jednym zjeździe RnR+twister już się rozładowała.
Wrażenia bardzo pozytywne. Trasy ciekawe, różnorodne. Na pewno chętnie jeszcze tam pojadę.
Jak przejrzę nagrania z gopro to wstawię jakieś filmy na YT i napisze też coś na wypoku