Wpis z mikrobloga

@ajuto00: No właśnie to pokazuje jak bardzo AOW jest potrzebna i jak bardzo potrzeba więcej obwodnic. Nawet nie wiesz ile tranzytu leciało przez miasto z tego powodu.

Poza tym, chyba sobie żartujesz, że będę z Sołtysowic jechał na Muchobór Wielki MPK XD Mam mieć namiot ze sobą, aby wrócić następnego dnia?
@ajuto00: No bo, wszystko omijało obwodnicę.

Na moim przykładzie - ja bym sobie 15 minut pojechał obwodnicą, a tak musiałem przebijać się przez miasto (Google Maps podpowiadało nawet przez rynek). Na wjeździe na Żmigrodzką z Mostu Milenijnego stało z 15 tirów - tak one by sobie pojechały obwodnicą.

AOW to jest krytyczna infrastruktura w tej części Wrocławia i dzisiejszy przykład pokazał to dobitnie - aż jestem zdziwiony jak bardzo.
@ajuto00: No tranzytu może nie ma, ale przecież piszę Ci, że Google Maps proponowało mi trasę przez rynek (Piłsudzkiego). Wybrałem inną trasę, ale nie dziwię się jak inni kierowcy pojechali tą drogą. Tak się zakorkowało w zachodniej części Wrocławia, że wszystko szło Legnicką/Żmigrodzką/Centrum.
@ajuto00 Na pl Kościuszki masz tranzyt - wewnętrzny miasta bo nie masz lepszej alternatywy na dojechanie w spora ilość miejsc jak stoją nasze pseudo obwodnicę.

@TDDwBashu Starczy sobie przypomnieć co było jak jej nie było. I ten wypadek pokazuje dobitnie jeszcze jedno. AOW jest tak naprawdę jednocześnie obwodnica miejska. Przez to że obwodnica śródmiejska nie jest skończona mamy to co mamy i ruch na AOW jest wręcz za duży. No, ale jak