Wpis z mikrobloga

Wygrałem sobie aukcję na brytyjskim ebayu ale sprzedającemu bardzo ciężko wysłać paczkę kurierem do PL. Wchodzi w grę tylko na terenie UK wysyłka. Czy jest jakiś godny zaufania pośrednik w UK przez którego można by było taką paczkę przesłać do PL?
#pytanie #ebay #zakupy #zakupyonline #amazon #uk
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aha to leci w ch…


@patrol798: w jaki sposob leci w c---a? jak kupujesz cos na ebay od sprzedawcow to sam sobie wybierasz 'najtanszego kuriera' czy jednak korzystasz z tych, ktorych to sprzedawca sobie wybiera? op zapytal ile wysylka do polski, chlop mu podal powiedzmy 100 funtow na o-------l, op se zalicytowal i wygral a teraz zawraca gitare sprzedajacemu zeby jednak wyslal taniej. do tego zalicytowal z konta zarejestrowanego na
  • Odpowiedz
@Steven_Hyde: przeczytaj jeszcze raz, kupujący zapytał czy wyśle do Polski? Tak. Znalazł sobie kuriera? Tak. Sprzedający nie chce wysłać wybranym przez kupującego kurierem? Tak. Mógł napisać od razu, że nie wyśle do Polski i byłoby po sprawie. Skoro się zobligował, że wyśle to teraz nie stoi nic na przeszkodzie żeby się dogadać i wysłać tę paczkę kurierem wybranym przez kupującego. Gdzie konot jest zarejestrowane nie ma znaczenia. Adres do wysyłki
  • Odpowiedz
@patrol798: gdzie ty masz tam napisane, ze sprzedawca napisal, ze WYSLE. ja jedynie czytam, ze odpowiedzial wymijajaco, ze wysylka jest bardzo droga i przekracza wartosc rzeczy. to dla mnie jasny indykator proby splawienia, ale jak zaplaci odpowiednio to sie pomysli. nie wiem czy zauwazyles, ale na ebay nie masz podanego kosztu wysylki, tylko wysylki i pakowania, to raz. dwa, tak jak wspomnialem wczesniej, sprzedajacy nigdzie nie jest zobligowany do korzystania
  • Odpowiedz