Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Co polecilibyscie, One Plus 9 pro czy Pixel 6?
Jestem fanboyem One Plusa od 3t po 5t na którym siedzę nadal. Szukam używanego telefonu do 2000zl. W normalnej sytuacji kupiłbym One Plusa ale widzę że bateria w tym modelu jest przynajmniej słaba a sam system idzie w złym kierunku i to juz nie ten sam OxygenOS. Co polecalibyscie?
#smartfon #oneplus #pixel #telefony #android
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@xDOlejxD: też rozważałem te 2 i jeszcze Samsunga FE21, przesiadłem się z OP 5. Ostatecznie wziąłem OP 9 pro i nie żałuję. System wcale nie odbiega od tego co znałem, ładowanie 65W urywa dupę, aparat pierwsza klasa. Jeśli chodzi o baterię - faktycznie szału nie ma, ale 5h sot spokojnie trzyma przy odświeżaniu 120Hz. Btw. Jeszcze tydzień temu był do wzięcia za ~1900 zł bezpośrednio od producenta, powinien być teraz wysyp
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@thorin87: a system jak działa? Wiadomo co z tymi aktualizacjami w sensie czy jest juz OxygenOS polaczony z ColorOS ? Sa jakies zwiechy? Telefon ci więcej trzyma na normalnym uzytkowaniu niz OP5 czy podobnie po prostu? Masz wersje 8 czy 12 gb ramu?
@xDOlejxD mirku spóźniłeś się o tydzień, bo op 9pro był od producenta za 2k, a ze zniżka studencką płaciłem 1870zł. Poszukaj na olx nowego, bo dużo kupiło na handel. Co do telefonu, to rewelacyjny oprócz baterii oczywiście ale dramatu nie ma. Aparat z gcam robi przyzwoite fotki choć jeszcze nie testowałem, a na a13 poprawia się wydajność baterii. Nie gram w gry a przy normalnym użytkowaniu nie doświadczyłem przegrzewania. Pixela 6 bym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@xDOlejxD: system ciągle nazywa się OxygenOS i zdecydowanie bliżej mu do tego co znam z OnePlus 5 niż do tego co ma żona w swoim Oppo. Mam wersję 8gb, od razu po odpakowaniu zainstalowałem wszystkie aktualizacje i poprawki, nie zauważyłem żadnych zwiech, ale z drugiej strony używam dopiero tydzień. Mój OP 5 miał już na maksa padnięta baterię, więc nowy trzyma spokojnie 2 razy dłużej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mechanik_z_przypadku: @thorin87: dzięki wielkie o cos takiego mi chodzilo. Widze xe bateria po prostu standard bez tragedii a tego sie obawialem. Wkurza was ten zakrzywiony ekran? Bo przez to tez myslalem nad zwykłym OP 9 ale jednak plastikowe plecy zdeklasowaly go u mnie
@xDOlejxD Co do baterii, to patrząc na wątek na pepper większość pisze, że ma SOT ma około 4 h na lte przy wifi więcej, więc w zależności jak używasz telefonu bo może być potrzeba doładować w ciągu dnia. Ja obecnie używam mi mix 2s z idealnie płaskim ekranem i służbowy, samsung s9 gdzie jest zaokrąglony, no i właśnie obawiałem się tego ekranu zakrzywionego. Ale w porównaniu do samsunga jest trochę mniej zaokrąglony
@xDOlejxD: 9 pro fajny telefon, moze nawet kozak ale bateria u mnie (I nie tylko u mnie) to #!$%@? padaka xD jak ten syf wytrzyma 3h sot w ciągu dnia to jest dobrze. Na plus ładowanie, absurdalnie szybko pompuje. Soft ma problemy, np.nagrywane filmy na początku klatkują.