Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
#!$%@?, ten Activision jest posrany. Kupiłem i ściągłem sobie #cod #mw . 2h ściągania, bo wiadomo ponad 100gb danych. Chcę zacząć grać singla a tu takii uj. Wyskakuje komunikat:
"Panie Farorz, widzimy że gra pan pierwszy raz, co teoretycznie mogło by znaczyć że chce Pan zagrać najpierw w singla. Ale zdecydowaliśmy że jednak wolałby Pan jednak multi, więc w tych ponad 100gb jest tylko multi. Do singla proszę sobie ściągnąć następną paczkę 10gb". Jakbym nie miał szybkiego neta, to bym się nieźle #!$%@?ł, a tak podczas pisania tego wysrywu już mi się na szczęście ściągło.

#gry #ps4
  • 27
@Farorz: Też się dziwię, że wpadli na tak idiotyczny pomysł, żeby w całości zintegrować tę grę z darmowym Warzone. Nie wiem jak na konsolach, ale na PC Warzone jest obowiązkowy. Bez jego instalacji (100 GB) nie da się zainstalować pozostałych modułów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@10129: nie pomogło ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@111000010110001001100011: ale w komunikacie który mi wyskoczył, pisało, że specjalnie podzielili, żeby mniej miejsca na dysku to zajmowało. Czyli jednak sami siebie okłamują? Kit spróbuję je zainstalować
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ziutek_Grabaz: nie, najpierw ci pobiera warzone, singla musisz sobie dodatkowo ściągnąć żeby w sumie w to nie zagrać bo #!$%@? nie idzie. Idzie tylko odinstalować singla po jego zainstalowaniu. Przecież to jest dramat
@Farorz: o panie, mnie ostatnio naszło, żeby w coda jakiegoś postrzelać, poszedłem, kupiłem cold war. Wkładam do ps5 i się sciaga ponad 100gb, mowie git. Wlaczam później grę a tam tylko multi ściągnięte jak u Ciebie, #!$%@? się i zaczynam ściągać kampanie, coś koło 25 GB, mowie mało, zaraz pogram. Ściągnąłem, gram sobie gram, przeszedłem pierwszy rozdział i tyle XD znowu musiałem ściągać następne 25 żeby zagrać w następny rozdział i
@Farorz: No powiem Ci, ze jak grałem w tego cold wara, to tez spoko, fajnie pobiegać, postrzelac, grafika luksja. No ale cały ten proces to dno, a najlepsze jest to, ze jak włożyłem płytę to konsola mnie zapytała co chce ściągnąć najpierw, singla czy multi, a i tak #!$%@? multi się ściągnęło pierwsze pomimo, ze wybrałem singla XD