Wpis z mikrobloga

Ale mnie denerwuję, jak ktoś dodaję swoje znaki wodne, na zdjęcia historyczne. Nie są ich właścicielami a nakładają, jak by byli. Po co oni tak robią? Większość tych zdjęć, są własnością muzeów albo archiwów państwowych. No i najlepsza to cenzura na swastyki xD To że czegoś nie widać, to nie oznacza że tego nie ma. Fałszowanie historii, na ruski stronach czasami to widać. Bo się boją że ktoś ich oskarży o propagowaniu faszyzmu, ich to mogę zrozumieć. Innych to już nie, no musiałem się wyżalić na temat. Na razie na wykopie nie usuwają, jeśli są tagi historyczne, lecz w przyszłości, to kto wie? Na youtube żeby dać film np. z działań wojennych Wehrmachtu, to trzeba w opisie dać całą litanie, że to tylko w ramach historii, to nie jest propagowanie itp. Już wiele kanałów, które subowałem zostały zbanowane, albo chłop zrezygnował bo mu co chwila usuwali filmy. Mógłbym tak dalej wymieniać lecz już mi się nie chcę. Zdjęcie nie powiązane, nie zapraszam do dyskusji, bo moja jest racja i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#historia #zalesie #iwojnaswiatowa
wfyokyga - Ale mnie denerwuję, jak ktoś dodaję swoje znaki wodne, na zdjęcia historyc...

źródło: comment_1665151365tnsoyeS1PBbZWFWHtDMb3s.jpg

Pobierz
  • 1