Wpis z mikrobloga

#gotujzwykopem #gotowanie

Hej, jaki jest najlepszy Waszym zdaniem opiekacz wielofunkcyjny? Potrzebuje takiego sprzętu na którym zrobię gofry, tosty i może panini z wymiennymi płytami. Robię powyższe na tyle rzadko, że szkoda mi miejsca i pieniędzy na osobne sprzęty, a taki jeden opiekacz byłby jak znalazł.
  • 9
musiałbyś mieć wymienne płyty i formy do każdego jedzenia,


@ChosennOne: Tak, dokładnie o tym piszę, o tu:

Potrzebuje takiego sprzętu na którym zrobię gofry, tosty i może panini z wymiennymi płytami.


----------------

to raczej bez sensu i nikt tego nie produkuje.


@ChosennOne: Nikt

Jakbym nie wiedział że coś takiego istnieje to bym nie pytał o polecenie najlepszego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ChosennOne: Ziomek, ale po co Ty mi tu przyszedłeś? Żeby mi najpierw powiedzieć że nie ma opiekaczy wielofunkcyjnych, a potem mnie obrażać jak Cię wyprowadziłem z błędu?

Weź się zajmij czymś innym, jak nie masz nic mądrego do napisania.

Jeśli taki jest Twój przedział finansowy to po prostu nie kupuj nic, tak będzie lepiej :-)


@ChosennOne: Byli specjaliści od chodzenia po bułki, a teraz mamy specjalistę od robienia tostów, który
Ja piszę o poważnym sprzęcie, a Ty o sprzetopodobnym czymś więc ok, niech zostanie po Twojemu :-)


@ChosennOne: Przed chwilą jeszcze nie wiedziałeś że coś takiego istnieje, a teraz nagle zgrywasz znawce?

Weź typie wracaj na elektrodę branzlować się z innymi januszami do opiekacza za 500zł. Czarno
@RadeqW: Bliżej mi do tego snack collection. Również ze względu na cenę, ale głównie z tego powodu że nie używałbym tego jak grilla, bardziej jako opiekacza, więc optigrill mi nie potrzebny