Wpis z mikrobloga

Mircy...tak z ciekawości i szczerze, czy narkotyki popsuły wam bezpośrednio czy pośrednio życie?
Czy to finansowo czy ogólnie przegryw bez rodziny, domu, mieszkania, słabe zdrowie, #!$%@? praca lub brak pracy, problemy z prawem bo brak kasy, #!$%@? z rodziny itp?

Pytam bo nigdy z nikim kto ćpa na poważnie nie miałem nic wspólnego, a że piątek i w pracbazie nudy to mi sie nawinął ten tag(ogólnie w szoku byłem, że taki jest).

#narkotykizawszespoko #przegryw

Narkotyki

  • Jestem uzależniony, zniszczone życie 23.0% (17)
  • Jestem uzależniony, nie miało to wpływu 31.1% (23)
  • Nie jestem uzależniony, nie miało to wpływu 45.9% (34)

Oddanych głosów: 74

  • 13
@Valfoutre: Ok, ale jak nie weźmiesz to czujesz, że musisz to wziąć i myślisz tylko o tym, tak?
To nie jest zdrowe dla organizmu więc nie sądzę żebyś bez powodu niszczył swoje jedyne ciało jakie będziesz na tym świecie jako TY posiadał bo drugi raz żyć nie będziesz i pewnie mimo, że sobie z tego zdajesz sprawę że nie będzie dane żyć twojej świadomości już nigdy dalej sobie to życie psujesz
@fff112: gdyby nie te złe narkotyki to prawdopodobnie nie pisałbym na tym tagu (ani żadnym innym) bo dawno strzelałbym magika. Wiec można powiedzieć, ze uratowały mi życie.
Mowa o psychodelikach i dysocjantach.

Niektórym zniszczyły życie a właściwie to je zabrały. Innym zabrały wolność, takich tez znałem i znam nadal
Mircy...tak z ciekawości i szczerze, czy narkotyki popsuły wam bezpośrednio czy pośrednio życie?


@fff112: To jest skomplikowane, bo dużo ludzi jest świadomych, ale też dużo ma fazę wyparcia, dokąd się da.

O sobie mogę powiedzieć, że eksperymenty przyniosły mi bardzo dużo dobrego i pozytywnie zmieniły moje życie, chociaż pewnie w jakiś sposób wpłynęły negatywnie na organizm.