Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 98
855 766 + 171 = 855 937

Opus Magnum 2022 czyli zrobienie okrągłych numerków w kwadratach.

Sama traska po drogach pożarowych i innych leśnych w dużej mierze szuterki premium. Aczkolwiek zaplanowanie tak trasy, szczególnie że lasy tam piaszczyste, wymaga dużo studiowania heatmapy, gdzie są drogi pożarowe i wnioskowania ze słabej rozdzielczości zdjęć satelitarnych. Dojazd czu czu do Dębicy, potem powrót z Majdanu Królewskiego przez Rzeszów. Niestety gonił deszcz, to uciekłem na pociąg nieco wcześniej niż planowałem.

Przy okazji w tamtych okolicach mam rodzinę, to odwiedziłem ciotki, wujków, babcię. Raz na czas trzeba.

Jeszcze nie wiem jaki sobie wymyślić pomysł na Opus Magnum 2023... Propozycje?

Max square: 82x82
Max cluster: 20081
Total tiles: 60064

#rowerowyrownik #kwadraty #rower #metaxynarowerze

Skrypt | Statystyki
metaxy - 855 766 + 171 = 855 937

Opus Magnum 2022 czyli zrobienie okrągłych numerków...

źródło: comment_1665137656Ub7kkir4XRxSe8xpLXtawe.jpg

Pobierz
  • 53
Sama traska po drogach pożarowych i innych leśnych w dużej mierze szuterki premium. Aczkolwiek zaplanowanie tak trasy, szczególnie że lasy tam piaszczyste, wymaga dużo studiowania heatmapy, gdzie są drogi pożarowe i wnioskowania ze słabej rozdzielczości zdjęć satelitarnych. Dojazd czu czu do Dębicy, potem powrót z Majdanu Królewskiego przez Rzeszów. Niestety gonił deszcz, to uciekłem na pociąg nieco wcześniej niż planowałem.


@metaxy: Studiowanie heatmapy i zdjęć satlitarnych to żmudny proces. Sam tak
@stamart: ja siedzę na OSM, bo na Google nic nie ma.

powinieneś zostać naczelnym kartografem wykopu i spisywać w jakiejś open mapie rodzaje nawierzchni po jakiej przyszło ci jeździć


@stamart: trochę nie mam na to czasu. Ostatnie resztki wolnego czasu zajmuje mi teraz śledzenie wojny...
Ta wojna pochłania miliony roboczogodzin w PL


@stamart: żebyś pan wiedział...

zaliczenie kwadratów których nie da się zaliczyć ,, normalnie "


@lilafro: trochę takich mam. Wiadomo Huta Katowice, Jezioro Goczałkowickie. Wspomniany przez @krabozwierz poligon to myślę jest rzecz nie do zaliczenia. Szczególnie jak zaczęła się wojna, to na obiektach wojskowych dostali +10 do ochrony. Z tym się raczej muszę pogodzić.
zielone na Islandie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@pawlos10rs: potrzymaj mnie rower wodny!

A tak serio to może połączysz te miasta wojewódzkie zielonym w '23?


@pawlos10rs: W tym tygodniu miałem szansę dołożyć Toruń i Lublin i to dodatkowo niemalże za darmo. To się pierwszy raz od 3 lat rozchorowałem... Ale tak, będę dalej do tego dążył. Czy uda się wszystkie? Trudno powiedzieć. Czym dalej na północ tym
Jezioro Goczałkowickie - nie moje rejony, kajakiem się nie da? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MarekW: w teorii nie wolno, teren chroniony (ujęcie wody pitnej) dlatego nie ma wypożyczalni. Swojego nie mam, coś by trzeba skombinować.
@metaxy: Ostatnio nad Wisłą w Warszawie (plaża Zawady) widziałem człowieka który na jednoosobowym wiózł złożony rower (szosowy, zdjęte koła) i spakował taki kajak po przybiciu na brzeg, na ten rower. Trochę to miejsca na rowerze zajmowało ale dał radę ( ͡° ͜ʖ ͡°)